2015-01-14

CIEKAWOSTKI

Kalendarz z pracownicami Rossmanna w stylu classic-modern

Tradycją stało się już, że lider rynku chemiczno-drogeryjnego co roku przygotowuje firmowy kalendarz. Szósta edycja projektu ponownie zaskakuje nietypową formą i innowacyjnymi rozwiązaniami. Tym razem sesja odbyła się w biurowcu Rossmanna i na jego dachu. W rolę modelek wcieliły się panie pracujące w firmie. Dwustronny kalendarz utrzymany jest w czarno- białej kolorystyce. Fotografie wykonał Szymon Brodziak.
 „Nasz firmowy kalendarz za każdym razem przygotowywany jest według innego pomysłu, dzięki czemu kolejne edycje mają oryginalną i zaskakującą formę. Zdecydowaną większość naszych pracowników stanowią kobiety. Dlatego koncepcja kalendarza zakłada, że modelkami są pracujące u nas panie. Możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej sesji fotograficznej jest marzeniem wielu z nich. Dlatego zainteresowanie jest duże, co roku zgłasza się kilkaset chętnych. Myślę, że dla pań to miła wyprawa w nieznany dotąd świat” – mówi Marek Maruszak, prezes Zarządu Rossmanna.
 
Panie, które miały wziąć udział w sesji, zostały zaproszone do centrali firmy w Łodzi. To właśnie w głównej siedzibie odbyła się sesja fotograficzna. Do kalendarza wybrano po dwa zdjęcia każdej  modelek: portret w stylu „classic-modern” oraz fotografię plenerową, wykonaną na dachu biurowca firmy Rossmann na łódzkim Teofilowie. Do tej ostatniej modelki pozowały na wysokości 60 metrów.
 
„Dzięki temu, że połączyliśmy dwie scenerie: studyjną i plenerową, kalendarz jest niezwykle różnorodny. Dziewczyny włożyły w pozowanie dużo zaangażowania, energii i emocji. Zdjęcia są bardzo kobiece, spontaniczne i naturalne” – podkreśla Szymon Brodziak, fotograf. 

Zapraszamy do galerii zdjęć. 
 
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

Jogobella (2015-01-15 18:13:10)
:)
 ładna dziewczyna kaledarz koniecznie musze zobaczyc :P 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar