2015-01-09

Twarz

Resibo - nowa marka wśród kosmetyków naturalnych

Resibo - nowa marka kosmetyków naturalnych - śmiało wkracza na rynek. Produkty, zanim na dobre pojawiły się w sprzedaży, zostały wyróżnione znakiem jakości Vege. Obecnie oferta marki składa się z sześciu produktów do pielęgnacji skóry. O tym, że to dopiero początek, przekonuje Ewelina Kwit-Betlej, założycielka firmy Resibo. 
 

 
Pomysł na stworzenie nowej linii kosmetyków pojawił się kilka lat temu. Zaczęłam przywiązywać większą wagę do tego, jakich kosmetyków używam. Podjęłam decyzję o wykluczeniu tych składników, które są szkodliwe dla mojej skóry. Jestem osobą o wymagającej cerze, dlatego odnalezienie idealnego produktu nie było łatwym wyzwaniem. Jako, że potrzeba jest matką wynalazku, przez ostatnie dwa lata pracowałam nad nową marką kosmetyków, którym sama będę mogła zaufać. - komentuje Ewelina Kwit-Betlej z Resibo.

Początki z reguły bywają trudne. Skłamałabym mówiąc, że w naszym przypadku było inaczej. Opracowanie receptur, badania czy sam proces produkcji pochłonęły dużo czasu. Nie poddałam się. Z czasem podjęłam współpracę z zespołem doświadczonych technologów, którzy pomogli mi w dostosowaniu receptur do różnych potrzeb skóry. - mówi Ewelina Kwit-Betlej. Dziś stoję w miejscu, w którym Resibo przestaje być marzeniem, a staje się rzeczywistością. Przyznam, że jestem dumna z produktu, który trzymam w rękach. - dodaje.

Resibo jest polską marką. Kosmetyki zostały opracowane na bazie naturalnych, specjalnie wyselekcjonowanych składników, których wartość potwierdza znak jakości Vege przyznany przez Fundację Viva. Produkty są w 100% wegańskie i biodegradowalne, co wyrażono również za pomocą opakowania. Nie bez przyczyny każdy z produktów jest sprzedawany w tekturowych tubach, które zostały ozdobione unikalnym wzorem, charakterystycznym dla każdego z kosmetyków.

Od samego początku wychodzimy z założenia, że lepsze bywa wrogiem dobrego. Dlatego nasze produkty są naturalne w ponad 96%. Obecnie w naszym sklepie znajdziecie sześć produktów do pielęgnacji skóry twarzy: olejek do demakijażu, krem pod oczy, krem odżywczy, krem ultranawilżający, tonik-mgiełkę nawilżającą oraz płyn micelarny. Ale to nie koniec. Już teraz pracujemy nad kolejnymi produktami, które wkrótce uzupełnią ofertę
Resibo. - dodaje Ewelina Kwit-Betlej.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar