2015-01-05

Rozrywka

Kolejny sportowiec rozebrał się dla EksMagazynu!

Tagi: sport
Andre Whyte, Amerykanin, zawodnik Warsaw Eagles i doświadczony gracz footballu amerykańskiego jest okładkową gwiazdą najnowszego, 25. numeru EksMagazynu, nazywanego Playboyem dla kobiet. Andre Whyte jest nie tylko przystojnym mężczyzną, ale i utalentowanym sportowcem. Był jednym z filarów formacji defensywnej Warsaw Eagles w sezonie 2014. W warszawskiej drużynie zawodnik gra od lutego ub. roku. Urodził się w Staten Island. Ma trzy siostry i brata. Był stypendystą sportowym na Uniwersytecie Bryanta. 

„Kocham piłkę, a sport jest częścią mojego życia, odkąd mama, kiedy miałem osiem lat, zapisała mnie do drużyny juniorów footballu amerykańskiego. Od tego momentu postanowiłem poświęcać sportowi cały mój czas. Kocham muzykę i modę, i pomimo tego, że nie jestem kompozytorem, artystą ani projektantem, szukam możliwości, które pozwalają mi być blisko tych obu dziedzin: chodzę na koncerty, słucham muzyki, biorę udział w castingach. Doszedłem do wniosku, że nie muszę być zdeterminowany przez jedną życiową ścieżkę. Chciałbym się spełniać nie tylko w footballu amerykańskim, ale być ikoną w innych dziedzinach, którymi się interesuję. Wierzę w to, że cokolwiek postanowimy w naszych umysłach, może się to spełnić. W trakcie mojego zaledwie kilkumiesięcznego pobytu w Polsce, przekonałem się o tym wiele razy.” – mówi Andre Whyte w rozmowie z EksMagazynem.
 
Sportowiec  na stałe mieszka w Warszawie, uwielbia nasze zabytki i historię. Co sądzi o Polkach?
 
„Polki to w większości silne kobiety, bardzo dobrze wykształcone, mające własne zdanie na wiele tematów. To łączy je z amerykańskimi dziewczynami. Jedyną dużą różnicą, którą zauważyłem w polskiej kulturze jest gotowość do ustatkowania się i zawarcia małżeństwa w bardzo młodym wieku.”

Andre Whyte mówi również o byciu współczesnym mężczyzną i swoim podejściu do życia:
„Dla mnie bycie prawdziwym mężczyzną oznacza, że decydujesz się robić to – niezależnie, co to jest – co sprawia ci satysfakcję i przynosi szczęście. Bierzesz odpowiedzialność za siebie, a jeśli masz rodzinę – również za nią. Współczesny mężczyzna nieustannie próbuje udowodnić światu, że jest męski, kiedy tak naprawdę, wszystko czego potrzebuje, to po prostu być sobą. Jeśli lubisz kwiaty albo utrzymywanie domu w nienagannej czystości, to oznacza tylko tyle, że są to rzeczy, które lubisz. To samo dotyczy kobiet. Wiele z nich mówi: „Nie powinnam myśleć w ten sposób, ponieważ tak postrzegają świat faceci”, a ja zawsze odpowiadam: „Nie, ty po prostu jesteś kobietą, która tak myśli. Gdyby ludzie przestali się zamartwiać, co myślą o nich inni, byliby na o wiele lepszej pozycji.” – podkreśla zawodnik Warsaw Eagles.
 
Nowy numer EksMagazynu od 29 grudnia dostępny jest w salonach sieci Empik w całej Polsce. Do magazynu dołączona jest w gratisie książka „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”- pierwsza w Polsce publikacja o biznesie widzianym oczami kobiet, zbiór inspirujących wywiadów z kilkudziesięcioma przedstawicielkami polskich firm z różnych branż. Patronat honorowy nad publikacją objęło Międzynarodowe Forum Kobiet przy SGH. Patronaty medialne: Interia.pl, Money.pl, EksMagazyn, iWoman, Business Woman & Life.

Źródło: EksMagazyn / Fot. Żaneta Niżnikowska - NM Studio

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar