2014-12-30

Dodatki

Zabłyśnij na sylwestra i w karnawale z rajstopami Gatta

Żadna sylwestrowo-karnawałowa stylizacja nie będzie kompletna bez odpowiednich dodatków. Jeśli szukasz doskonałego dopełnienia swojej karnawałowej stylizacji marka Gatta posiada w swojej ofercie rajstopy, które błyskiem idealnie uzupełnią każdy zestaw.
 
 

Czas Sylwestra i karnawału to okres, w którym nosimy wszystko co błyszczące. Cekiny, pióra i dżety są nie tylko dozwolone, ale nawet obowiązkowe! Jeśli jednak nie lubisz się błyszczeć od stóp do głów i wolisz postawić na jeden świecący, mocny akcent w swojej stylizacji, warto postawić na rajstopy Gatty.
 
Sylwestrowo-karnawałowa kolekcja Gatty to różne modele rajstop o grubości 60den i cieńsze –  20den. Posiadają one wzory wykonane z kryształków, dżetow i lurexu, które są oryginalną ozdobą i podkreślają nogi. Dzięki swojemu ułożeniu optycznie wyszczuplają i wydłużają nogi.
 
Modele posiadają różne wzory w kolorze złota i srebra. Dostępne wzory to motywy florystyczne a także bardziej rockowe czy te z imitacją seksownej zakolanówki i pończochy, a także linię, która imituje szew w pończosze. 
 
 
Rajstopy karnawałowe w cenie od 24,90 do 37,90zł dostępne są w salonach firmowych Gatta w całej Polsce oraz na www.gatta.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar