2014-12-29

Pielęgnacja ciała

Urodowe last minute przed Sylwestrem

Do wyjątkowej nocy został moment. Co zrobić, aby olśnić wszystkich w czasie sylwestrowego balu? Przedstawiamy porady, dzięki którym przywitasz Nowy Rok w pięknym stylu.  


 Zakładając, że kreacja sylwestrowa już wisi w szafie, a pantofle stopniowo dopasowują się do stopy poprzez codzienne noszenie, skoncentrujmy się na zabiegach kosmetycznych. Na to nigdy nie jest za późno.
 
3 dni przed 
Już na trzy dni przed wielkim wyjściem warto poświęcić wieczór na zabiegi pielęgnacyjne. Peeling i maseczka nie tylko zregenerują cerę, ale także staną się pretekstem do wygospodarowania czasu na relaks i odpoczynek. Tuż przed najdłuższą nocą w roku będzie on zbawienny zarówno dla naszego ciała jak i ducha. Naturalne składniki zawarte w kosmetykach Revitacell Face Set i Hand Set uelastycznią skórę, wygładzą ją, pobudzając przy tym zmysły świeżym zapachem.
 
Dzień przed
Na dzień przed imprezą warto zarezerwować sobie czas na manicure. Trendy na ten sezon wskazują. że można zaszaleć ze wzorami i kolorami. Modne są wymyślne, ozdobne kompozycje. 24 godziny przed balem każda kobieta myśli także o diecie.  Nie trzeba rezygnować całkowicie z pokarmów, ale wybrać tylko dania lekkostrawne, spożywać je w ograniczonych ilościach i pić dużo wody. Dbając o zdrowy, świeży wygląd lepiej także położyć się wcześniej spać. Żaden kosmetyk nie zastąpi długiego, spokojnego snu, który pozwala na naturalną regenerację. 
 
Za minutę dwunasta
Dietę warto kontynuować przez cały dzień sylwestrowy. Poza tym dzień ten powinien obfitować w czas poświęcony odpoczynkowi i pielęgnacji. Zadbane stopy odwdzięczą się świetną kondycją przez całą noc. Korzystając z zestawu regeneracyjnego do skory twarzy można powtórzyć peeling sprzed kilku dni i zamiast kremu nałożyć maskę. Zawarty w niej aktywny składnik NHAC Biocervin MIC-1 natychmiast wygładzi zmarszczki i pobudzi produkcję kolagenu i innych białek tworzących naturalne rusztowanie skóry. Dzięki termu skóra odzyska jędrność. Dermatolodzy z Revitacell polecają zestaw Face Set jako zabieg bankietowy do zastosowania tuż przed wielkim wyjściem – maska zawierająca rozświetlające drobinki sprawi, że będziemy olśniewać przez całą noc. 
 

Komentarze (1)

Jogobella (2014-12-30 11:18:35)
.
 bedzie trzeba skorzystać dobre rady 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar