2014-12-16

Diety

Twaróg półtłusty Bieluch

Wielu Polaków na hasło „wymarzone śniadanie” oczami wyobraźni widzi kilka kromek ciemnego pieczywa z białym serem i odrobiną zielonego szczypiorku. Jeśli zależy nam, aby nasze śniadanie było nie tylko pyszne, ale także zdrowe, warto sięgać po produkty najwyższej jakości – takie jak półtłusty twaróg Bieluch. 

Jak jednak nie zgubić się wśród mnóstwa produktów nabiałowych dostępnych na rynku? Aby wybrać dla siebie i najbliższych to, co najlepsze, warto zwracać uwagę na skład kupowanych produktów i brać ze sklepowej półki te, które nie zawierają konserwantów, barwników i „polepszaczy” smaku. Z tego powodu bez wahania możesz sięgać po półtłusty twaróg Bieluch. 
 
Kolejną niewątpliwą zaletą twarogu Bieluch jest to, że produkowany jest w najczystszym regonie Polski, czyli na Lubelszczyźnie. Mleko, z którego powstaje bieluchowy twarożek, spełnia wszystkie wymogi konsumenckie, jest pyszne i zdrowe. Tak samo jak finalny produkt!
 
Twaróg półtłusty Bieluch to także ważny składnik osób dbających o sylwetkę - 100 g pysznego serka zawiera jedynie 133 kcal. Jest więc niezastąpionym składnikiem zdrowego i sycącego śniadania lub lunchu. Twaróg półtłusty Bieluch to także niezastąpiony składnik nadzienia do naleśników czy pierogów, wystarczy go tylko delikatnie doprawić.
 
Waga: 250 g
Cena: 3,80 zł / szt


 

Komentarze (2)

Danuta (2015-02-13 13:02:36)
Diety
 Witam, najlepiej w takich wypadkach skorzystać z porady dietetyka. Ja zeszłego roku odwiedziłam Amaryllisa w Bytomiu (gdzie mieszkam)  tam skorzystałam z porady dietetyczki, jeste bardzo zadowolona, skorzystałam z programu odchudzającego. Kwota jaką dała była niewielka a wynik jaki otrzymałam był niemożliwie piękny. Więć jeśli cokolwiek mam polecać to tylnego rodzaju diety i porady moi zdaniem są bezsensu. Pozdrawiam.
ade (2015-01-12 19:43:02)
sposób na odchudzanie
 od nowego roku jestem na tabletkach Slimcea. Mimo że stosuje je nie całe 2 tygodnie odczuwam już hamowanie łaknienia. Organizm alarmuje głodem tylko jeśli faktycznie tego wymaga, dlatego jem tyle ile trzeba. Nie ma problemów z podjadaniem nawet dla łakomczuchów. Jak na razie zapowiada się bardzo ciekawie.  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar