2014-12-12

Desery

Karmel kruchy czy kremowy? Już nie musisz wybierać!

Tagi: słodycze
Kruchy… a może jednak kremowy? Który rodzaj karmelu wolisz? Już nie musisz decydować! Sięgnij po nowy KIT KAT CHUNKY Double Caramel, w którym znajdziesz oba rodzaje karmelu. 

 

Oryginalne smaki to specjalność marki KIT KAT. Wystarczy wspomnieć o KIT KAT CHUNKY Peanut Butter czy ofercie świątecznej – KIT KAT Orange oraz KIT KAT Cookies & Cream. Obecnie marka dokonuje kolejnej rewolucji. Po raz pierwszy łączy dwa różne doznania smakowe w jednym batoniku – KIT KAT CHUNKY Double Caramel.
 
Słodki, przepyszny karmel to zdecydowany faworyt wśród deserów i przekąsek. W nowym KIT KAT CHUNKY Double Caramel znajdują się aż dwa różne rodzaje karmelu. W jednej połówce batona karmel jest kruchy, a w drugiej kremowy. Obie połówki są równie pyszne! Nie zastanawiaj się, który rodzaj karmelu wolisz. Zdecyduj tylko od którego chcesz zacząć przerwę. 
 
Czas na przerwę, czas na KIT KAT CHUNKY Double Caramel! 
 
Rekomendowana cena batona KIT KAT CHUNKY Double Caramel  to ok. 1,99 zł 
 
Zastrzegamy, że firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenie ww. produktu na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.


 

Komentarze (2)

NekropolisQueen (2014-12-15 18:17:53)
pycha
tylko czemu tak mało ?
slena1986 (2014-12-12 22:32:24)
:)
 Mniam :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar