2014-12-02

Perfumy

Tak pachnie bursztyn zapachy dla niej i dla niego Gold Amber LAMBRE

Bursztyn ma głęboki związek z powstaniem firmy LAMBRE, której nazwa pochodzi właśnie od tego wyjątkowego „płonącego kamienia”. Stworzone zapachy są wyrazem 15-letniej, wciąż trwającej, pięknej historii, którą chcieliśmy się z Wami podzielić w wyjątkowy sposób.
Gold Amber Women

Z okazji 15 urodzin firmy LAMBRE, której główna siedziba znajduje się w Gdańsku, francuski kreator zapachów Bertrand Duchaufor (współpracował m. in. z marką Givenchy i Christian Dior) stworzył wyjątkowe perfumy, w których postanowił  oddać magiczną moc bałtyckiego bursztynu. Przy tworzeniu zapachów GOLD AMBER WOMEN dla niej i GOLD AMBER MEN dla niego, Duchaufor użył najbardziej wyszukanych i wyselekcjonowanych składników, wśród których dominuje tajemniczy bursztyn.  
 
GOLD AMBER WOMAN - Magia i tajemnica uwodzenia, symbol niezwykłej zmysłowości, mieszanki ukrytych pragnień i pożądania. Głębokie nuty drzewa dębowego i paczuli ukazują kobietę pewną siebie, pragnącą uwodzić świat swoim zapachem. Bogactwo bursztynu podbija niezwykłe nuty mirry, wosku pszczelego, a połączenie z wyszukaną nutą whisky sprawia, że zapach staje się zniewalającą obsesją...
 
Rodzina zapachów: orientalne
Nuta głowy: galbanum, bazylia, whisky, rum, cytryna
Nuta serca: wosk pszczeli, róża, kadzidło
Baza: żywica balsamiczna, bursztyn, czystek, mirra, paczula, dąb.

GOLD AMBER MEN - Połączenie słodkich i mocno zdecydowanych nut sprawia, że temu niezwykłemu zapachowi nie można się oprzeć. Zapach uwodzi szafranem i wanilią, by po chwili ukazać swoje bardziej zdecydowane oblicze – tajemniczy bursztyn, kadzidło i kardamon. Pozostawia lekką gorycz grejpfruta, ale dodatek olejków o słodkim zapachu i wetywerii sprawia, że ciężko o nim zapomnieć.
 
Rodzina zapachów: orientalne
Nuta głowy: bergamotka, grejpfrut, kardamon, cynamon, żywica Elemi
Nuta serca: róża, kadzidło, szafran
Baza: słodki olejek, wetiweria, bursztyn, labdanum, wanilia.


Gold Amber Men
 
Gold Amber women – damska woda perfumowana 75 ml
Gold Amber men – męska woda toaletowa 75 ml

Cena: 129,90 zł


Więcej na www.lambre.pl
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar