2014-11-30

RECENZJE REDAKCJI

NEW BRAND CARESS Woda perfumowana

 NEW BRAND CARESS Woda perfumowana - recenzja. 
Kolejny zapach o którym chcę wam dziś napisać to woda perfumowana Caress z Perfumerii niebieska.
 
Z zapachami bywa różnie każdy ma inny gust oraz inne wymagania co do nut zapachowych, które mają się w nich przebijać. Ja uwielbiam słodkie owocowo - cukierkowe zapachy. Latem zazwyczaj wybieram perfumy owocowe bardziej świeże, natomiast jesienią i zimą mocniejsze słodsze np. waniliowe.
 
Woda perfumowana Caress już po pierwszej aplikacji bardzo przypadła mi do gustu. Ponieważ przeplatają się przez nią słodkie cukierkowe nuty wymieszane z świeżością kwiatów. Woda dzięki połączeniu tych kompozycji zapachowych idealnie sprawdza się w chłodniejsze dni otulając ciepłą wonią. Zapach jest intensywny oraz trwały utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Ubrania skropione wodą pachną nawet przez kilka dni, za co duży plus, gdyż bardzo cenię sobie trwałe zapachy.
 
Woda znajduje się w szklanej buteleczce o pojemności 100 ml. Opakowanie prezentuje się bardzo ładnie i estetycznie. Butelka zastała wykonana z grubego, cieniowanego szkła. Kolory flakonika przechodzą przez siebie od ciemnej czerwieni po jasną, przód zdobi srebrny napis z nazwą produktu. Zamykanie to srebrny, plastikowy korek, który dobrze zabezpiecza butelkę przed otwarciem.


 
 
 
 
Informacje producenta
New Brand Women Caress woda perfumowana 100 ml spray. Nazwa kompozycji w dokładnym tłumaczeniu oznacza „pieszczotę”. Twórcy nie pomylili się, zapach delikatnie i czule pieści nasze zmysły. Wyczuwalna jest lekka słodycz przeplatająca się ze świeżymi akordami. Całość jest zdecydowanie kwiatowa, ale nie przytłaczająca. Woda New Brand Caress dedykowana jest dynamicznym i eleganckim kobietom żyjącym w dużych metropoliach.
 
Woda toaletowa dostępna w Perfumerii niebieska.


Tekst i zdjęcia:
Puderniczka
 
 

Komentarze (1)

Zebra (2014-12-02 10:32:01)
ah
Chciałabym ją poczuć na sobie :]
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar