2014-11-25

Diety

Dafi filtr wzbogacający wodę w magnez

Współczesna kobieta: dużo kawy, ciągły stres, czasami papieros, jako sposób na chwilę relaksu lub okazja na przerwę w pracy. Ciągle gdzieś biegniemy - dom, dzieci, kariera i praca, a do tego prawie zawsze na diecie … To wszystko w dużej mierze powoduje, że magnezu w organizmie jest coraz mniej. Pojawia się pytanie: jak w najlepszy sposób uzupełnić te braki? 
 

Zamiast sięgać po suplementy diety, możesz wzbogacić najzdrowszy napój świata – wodę, w dodatkową porcję magnezu! To potrójnie najlepszy sposób na zniwelowanie deficytów– łatwo, prosto i tanio. Dostarczany w wodzie magnez przyswaja się najlepiej! Bądźmy więc sprytne: wzbogacajmy wodę w magnez, pijmy ją do woli uzupełniając niedobory, a przy okazji dbajmy o urodę, bo jak wiemy woda nawilża i upiększa skórę oraz pomaga w walce z cellulitem. Tyle korzyści w jednym? Tak to możliwe!
 
NOWOŚĆ: FILTR DAFI – AQUAMAG
FILTR WYSTĘPUJE W WERSJI CLASSIC ORAZ UNIMAX, WYSTARCZA NA OK.150 - 200 L WODY
CENA OK. 14,99 ZŁ* – FILTR AQUAMAG CLASSIC
CENA OK.  17,00 ZŁ* – FILTR AQUAMAG UNIMAX
 
Marka Dafi stworzyła filtry magnezowe, które oczyszczają wodę, a jednocześnie wzbogacają ją w cenny magnez. Dzięki nim możesz korzystać z wody z kranu, co jest dobre dla Twojej kieszeni i środowiska. Nie zaśmiecasz go  plastikowymi butelkami, a ponadto jeden filtr magnezowy AquaMag kosztuje jedynie kilkanaście złotych (wymieniany raz w miesiącu) i zapewnia nawet do 200 litrów czystej, smacznej wody. Bazując na tak przefiltrowanej wodzie, masz pewność, że codzienna dieta jest bogata w magnez, który zapobiega  arytmii i miażdżycy, obniża ciśnienie, opóźnia procesy starzenia, łagodzi skutki stresu i wspomaga pamięć. 
 
BADANIA LABORATORYJNE POTWIERDZAJĄ, ŻE FILTR DAFI AQUAMAG WZBOGACA WODĘ ŚREDNIO O 28,9 MG/L CENNEGO MAGNEZU. SPOŻYCIE 2 LITRÓW TAKIEJ WODY ZASPOKAJA NAWET DO 20% DZIENNEGO ZAPOTRZEBOWANIA NA TEN PIERWIASTEK - A WIĘC TYLE, ILE ZAZWYCZAJ NAM GO BRAKUJE. WSZYSTKIE PRODUKTY Z PORTFOLIO DAFI SĄ PRODUKOWANE W POLSCE I DOSTOSOWANE SĄ DO JAKOŚCI POLSKIEJ WODY KRANOWEJ.


 
 
*www.sklep.dafi.pl
 
 

Komentarze (1)

Grażyna (2015-02-08 15:38:12)
Dafi
Ja też mam filtr magnezowy firmy Dafi , niestety jestem osobą, która prowadzi bardzo niezdrowy tryb życia, cały czas jestem w biegu, czasem tylko papieros, kawa i do przodu. Zaopatrzyłam sie w dzbanek filtrujący z filtrem magnezowym bo dzięki niemu dostarczam do ogranizmu potrzebny magnez, ktory ma wpływ na moje samopoczucie fizyczne i nietylko.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar