2014-11-23

Twarz

Skin Weightless Powder Foundation

Skin Weightless Powder Foundation Udoskonalony, naturalny wygląd. „Ten podkład jest niesamowicie luksusowy, miękki i lekki jak kaszmir".


Bobbi Brown, ekspertka w dziedzinie perfekcyjnej skóry, uczy kobiety rozmaitych sposobów na osiągnięcie idealnej skóry i opracowuje kosmetyki, które sprawiają, że efekt jedwabiście gładkiej skóry jest możliwy i łatwy do uzyskania. Puder Skin Weightless Powder Foundation to jej jak dotąd najbardziej luksusowy produkt wyróżniający się super lekką formułą — to jej najnowszy sekret idealnej skóry. Ten niesamowity kremowy puder daje uczucie miękkości tworząc na skórze lekką, dopasowującą się do kolorytu skóry, kaszmirową powłokę, nadając skórze niesamowitej gładkości. Zupełnie nowa definicja pudru. Idealna równowaga pomiędzy delikatnym wykończeniem i zdrowo wyglądającą skórą.
 
Sekret niezrównanej trwałości pudru kryje się w unikalności procesu, w jakim powstaje. W przeciwieństwie do tradycyjnych pudrów, Skin Weightless Powder Foundation tworzony jest z mieszanki płynu i pudru, która ogrzewana jest przez 12 godzin. Dzięki zastosowaniu tej zaawansowanej technologii, możliwe jest połączenie najbardziej miękkich i najlżejszych drobinek pudru. W ten sposób otrzymuje się konsystencję, niezwykle lekkiej i utrzymującej nawilżenie skóry, emulsji. Delikatny kremowy puder — idealnie dopasowujący się do skóry. Skin Weightless Powder Foundation tworzy warstwę na skórze, tuszując niedoskonałości i pory, nie pozbawiając przy tym skóry naturalnego wyglądu. Krycie utrzymuje świeżość i neutralność przez cały dzień i nie zmienia się nawet pod wpływem potu czy dużej wilgotności powietrza. Puder w kompakcie – nieskazitelny wygląd przez cały dzień.

Działanie:

Efekt zdrowej i naturalnie pięknej skóry
  • Całkowicie i równomiernie dopasowuje się do skóry, zachowując przy tym świeżość i neutralność krycia.
  • Półstała konsystencja pudru wtapia się w skórę, tworząc jednolitą powłokę i dając efekt idealnej cery.
  • Pudry mineralne zapewniają idealne krycie i delikatne refleksy, nie maskując przy tym naturalnego wewnętrznego blasku skóry.
  • Nawilżona, promienna, matowa skóra.


Miękka i kremowa formuła
  • Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii produkcji możliwe jest uzyskanie pudru o kremowej, kaszmirowo-gładkiej konsystencji.
  • Idealnie gładka, nieskazitelnie miękka i zawsze nawilżona skóra.
  • Uczucie maksymalnego luksusu.

Trwałość przez cały dzień
  • Pomaga zachować długotrwały efekt perfekcyjnego makijażu.
  • Matowa skóra i idealne krycie, niezależnie od temperatury i wilgotności.
  • Nieskazitelny wygląd przez cały dzień.

Sposób użycia: Po dokładnym oczyszczeniu i nawilżeniu skóry, równomiernie nałóż puder na twarz, zaczynając od czoła, w kierunku nosa i brody, a następnie rozprowadź produkt na policzkach. Użyj pędzelka do pudru Powder Brush lub gąbeczki dołączonej do kompaktu. Sugerowana Cena: 205 zł

 
 
Lekcje Makijażu Bobbi 
 
Brown Bobbi uważa, że każda kobieta jest w stanie wykonać perfekcyjny, profesjonalny makijaż. Na wszystkich stoiskach oferujących produkty marki Bobbi Brown profesjonalni makijażyści Bobbi Brown zdradzą sekrety idealnej skóry i wyjątkowego makijażu podczas lekcji makijażu "Sekret pięknej skóry". Panie nauczą się, jak dobrać i aplikować podkład oraz jakich kosmetyków używać, by były odpowiednie do danego odcienia skóry i rodzaju cery dla uzyskania efektu idealnie gładkiej skóry. Kolekcja dostępna od Października 2014 w wybranych perfumeriach Douglas i salonie firmowym Bobbi Brown. 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar