2014-11-19

WARTO WIEDZIEĆ

Szafing - Ogólnopolskie Wietrzenie Szaf - II edycja

Tagi: akcja
Po sukcesie pierwszej edycji Szafingu, czyli Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf, serwis Szafa.pl zaprasza na II edycję, która odbędzie się w weekend 28-29 listopada w dziesięciu miastach w Polsce. Wymieniać, sprzedawać oraz kupować i „uwalniać swoje ciuchy” będzie można w: Bydgoszczy, Łodzi, Lublinie, Katowicach, Krakowie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie i Wrocławiu.
 

 

Portal Szafa.pl zachęca do kolejnych porządków, czyli Wietrzenia Szaf! Listopad to doskonały moment, żeby przejrzeć swoją szafę i przygotować się na chłodniejsze dni. Wyprzedaże ciuchów to okazja do odświeżenia garderoby i zrobienia miejsca na zimowe ubrania.

“Pierwsza edycja akcji zebrała bardzo pozytywne recenzje, dlatego zdecydowałyśmy się uruchomić kolejny Szafing. Możemy oddać, wymienić lub sprzedać za niewielkie pieniądze: ubrania, buty, torebki, biżuterię, dodatki, książki - słowem wszystko co zalega w szafach, na półkach i w szufladach” - mówi Weronika Krystoń, PR Manager Grupy Szafa.pl


W Warszawie partnerem Akcji Wietrzenie Szaf jest Fenomenalna Crepes & Cafe (Dobra 56/66).

Szafing odbędzie się 29.11 w godzinach 12:00-15:00. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz prezenty.

Organizacją wydarzenia w Warszawie zajmuje się Zespół Szafa.pl.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, dla osób sprzedających wymagana jest rezerwacja.

Uwolnij swoje ciuchy i weź udział w Wietrzeniu Szaf!

Zapisy i szczegóły: szafa.pl/szafing

Rezerwacja miejsca podczas szafingu: 10 zł.
LICZBA miejsc dla wystawców OGRANICZONA!
Obowiązują zgłoszenia na stronie: szafa.pl/szafing
FB: https://www.facebook.com/events/831991833517560/

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar