2014-11-19

Moda ślubna

Kolekcja WEDDING 2015 RINA COSSACK

Kolekcja WEDDING 2015 RINA COSSACK to kontynuacja linii sukni ślubnych stworzonych przez projektantkę marki, Justynę Żmijewską.
 

 


W tej kolekcji przestrzenne aplikacje, charakterystyczne dla marki RINA COSSACK są bardzo spektakularne. Pojawiają się one w formie awangardowych, dużych falban. Falbany nadają sukniom nowoczesnego, unikatowego charakteru. W propozycjach znajdziemy suknie z aplikacjami na ramionach, plecach, wokół talii oraz oplatające ciało poniżej linii bioder, co sprawia, że idealnie podkreślają walory kobiecej sylwetki. Klasyczne fasony sprawiają, że mimo tak zjawiskowej formy suknie są bardzo eleganckie.

Z myślą o kobietach, które marzą o ślubie plenerowym lub planują wesele blisko natury, powstały modele z delikatnej koronki oraz lekkie suknie wykonane z bardzo subtelnego jedwabiu, który pięknie unosi się podczas poruszania.

Kolekcja została perfekcyjnie wykonana z odpowiednio dobranych tkanin, tak aby zapewnić każdej pannie młodej wyjątkowy komfort w najważniejszej dla niej chwili w życiu.

RINA COSSACK daje swoim klientkom możliwość łączenia wielu elementów z różnych modeli, a także budowania wybranych przez siebie zestawów. Dzięki tej koncepcji na jednej bazie sukni ślubnej można stworzyć kilka kreacji: zniewalająca suknię na punkt kulminacyjny uroczystości, bardzo wygodną suknię do tańca i elegancką sukienkę koktajlową na kolejny dzień.

 

 

Wszystkie kreacje są dostępne w Atelier RINA COSSACK przy placu Konstytucji 5 m. 13 w Warszawie. W Atelier można również spotkać się z projektantką i wspólnie z nią stworzyć wymarzoną suknię ślubną.

Sesja zdjęciowa:
Zdjęcia: Monika Motor  (www.monikamotor.com)
Modelka: Paulina Klimek/ Eastern Models
Make-up: Emi Noremberg Make Up Artist
Włosy: Dorota Ziętek/ Dioris
Asystent: Barbara Świat

Komentarze (1)

slena1986 (2014-11-20 19:12:44)
Pierwsza
 Ta pierwsza podoba mi się najbardziej....  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar