2014-11-17

KSIĄŻKA

Nienasycenie Natalii Bukowskiej

Tagi: książka
„NIENASYCENIE” NOWY TYTUŁ WYDAWNICTWA ZIELONA LITERA
Natalia Bukowska „Nienasycenie” - powieść, która ma szansę stać się jedną z najbardziej pożądanych książek w nadchodzącym roku. „Nienasycenie”, powieść obyczajowa autorstwa Natalii Bukowskiej, I tom Trylogii Życie, to nowość Wydawnictwa Zielona Litera.
 

„Nienasycenie” to książka o hedonistycznym zaspakajaniu potrzeb oraz pogoni za szczęściem. Porusza aktualne tematy społeczne (m.in. uzależnień od alkoholu i seksu). Autorka w kunsztowny sposób przedstawia w książce kondycję współczesnej kobiety w konsumpcyjnym świecie. Pozycja literacka nie tylko dla kobiet.


Informacje o książce:
Natalia Bukowska "Nienasycenie", tom I trylogia Życie
Data wydania: 23.10.2014
Język: polski
Gatunek: obyczaj, psychologia, erotyka
Ilość stron: 250 w okładce miękkiej
Cena okładkowa: 25 zł
Dystrybucja: Matras, Empik, Super Siódemka, Hemar,
Ateneum, Motyle Książkowe.
 Opis:
Poukładane życie Agaty runęło w dniu kiedy rozpadł się jej związek. Młoda kobieta postanawia znaleźć nową miłość i szczęście, a wpada w sidła uzależnienia od alkoholu i przygód seksualnych. Chwilowa ulga jaką dawały jej oddawanie się tym przyjemnościom zaczęły zmieniać się w nałóg, który przejął nad nią kontrolę. Agata prowadzi podwójne życie, te o którym wiedzą jej najbliżsi i to drugie, do którego ich nie dopuszcza.

Fragment powieści: http://zielonalitera.pl/nienasycenie/Wydawnictwo Zielona Litera:
Zielona Litera to młode prężnie rozwijające się wydawnictwo książkowe, którego misją jest promowanie polskiej literatury, polskich autorów i debiutnatów. Stawia na dobrą, interesującą literaturę, zarówno niszową, jak i popularną w wersjach papierowej i elektronicznej. Wydawnictwo działa na polskim rynku od 2013 roku.
 

Komentarze (3)

Megi (2014-12-21 19:46:40)
Super
Mocna, przeczytałam w niecałe dwa dni ..czekam na ciąg dalszy:)
Ika (2014-11-20 16:10:13)
nuda
Mocno przereklamowane, grafomańskie.. nuda..
misia (2014-11-18 10:23:49)
polecam
Polski Grey, ale lepszy, świetna książka!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar