2014-11-12

Oczy

Best Beauty Buys 2014 miesięcznika InStyle dla Eveline Cosmetics

SOS Lash Booster serum do rzęs z olejkiem arganowym 5w1 Eveline Cosmetics zostało laureatem w plebiscycie Best Beauty Buys 2014  magazynu „InStyle” w  kategorii makijaż – oczy.
 


 


5 listopada w Warszawie przyznano nagrody Best Beauty Buys 2014 magazynu „InStyle”, miesięcznika kobiecego poświęconego trendom rynkowym. Firma Eveline Cosmetics otrzymała nagrodę za kosmetyk SOS Lash Booster serum do rzęs z olejkiem arganowym 5w1.

SOS multifunkcyjne serum do rzęs 5 w 1 to innowacyjny produkt, który łączy w sobie właściwości serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa oraz bazy pod tusz. Nowatorska formuła bogata w zaawansowane składniki aktywne działające w synergii z olejkiem arganowym wykazuje silne działanie regenerujące i odżywcze. Doskonale pogrubia i zagęszcza rzęsy.

Best Beauty Buys to nagroda corocznie przyznawana przez międzynarodowe redakcje „InStyle’a”. Wyróżnienie nagradza kosmetyki i produkty do pielęgnacji urody polecane przez specjalistów: lekarzy dermatologów, kosmetologów, kosmetyczki, makijażystów, fryzjerów i dentystów, a następnie przetestowane i wybrane przez redakcyjnych ekspertów.

Komentarze (2)

Maja (2014-12-15 17:12:51)
l'biotica
 Moje ulubione serum (również w takim aplikatorze) to to od L'Biotci. Dało o wiele lepsze efekty. 
lokki (2014-11-18 22:01:30)
super!
 NIe dziwię się, że serum dostało nagrodę, bo jest wyjątkowo fajne. stosuje je jako baze pod tusz i sprawdza się fajnie, mam rzesy dluzsze i wyrazniejsze, na noc tez stosuje i nie uczula...
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar