2014-11-10

RECENZJE REDAKCJI

W7 Autumn Eyes - paleta cieni w jesiennych barwach

Witajcie Kochani!
Dzisiaj zapraszam Was na kolejną recenzję kosmetyku z paczki, którą otrzymałam do testu w ramach współpracy z Drogerią Niebieska oraz portalem udziewczyn.


 
 

Przedstawiam Wam:
W7 Autumn Eyes - paleta cieni w jesiennych barwach.

tutaj: http://www.perfumerianiebieska.pl/pl/p/W7-Autumn-Eyes-paleta-cieni-w-jesiennych-barwach/779#

Połączenie zbliżonych odcieni pozwala w prosty i wygodny sposób stworzyć perfekcyjny make-up. Komplet stanowi 5 cienie w odcieniach szarości i brązu. idealnych do wykonania makijażu w kolorach jesieni.

MOJA OPINIA:
Cienie otrzymujemy w zgrabnej paletce. Dodatkowo pod wieczkiem znajduje się lusterko oraz dwustronna pacynka. Jest to bardzo wygodne, ponieważ nie potrzebujemy już nic, aby zrobić szybki makijaż oka. Autumm Eyes to nazwa, która w pełni odzwierciedla to, co się znajduje w paletce. Otrzymujemy pięć cieni skomponowanych tak, aby wykonać perfekcyjny jesienny make-up. Odcienie są bardzo dobrze połączone-szarość, popiel, brąz. Dodatkowo w środku każdego z kolorów znajduje się jaśniejszy ton, czyli baza. Dzięki niej wykonanie pięknego makijażu oka będzie jeszcze łatwiejsze. Cienie aplikują się bez żadnego większego problemu. Pigmentacja ich jest bardzo dobra, tak samo jak ich trwałość. Ja zazwyczaj stosuję bazę, ale nawet bez jej pomocy paletka jest rewelacyjna. Jeśli szukacie odpowiednio połączonych cieni na jesienne dni, polecam wybrać właśnie tę wersję - W7 Autumm Eyes.

Zdjęcia swatchy wykonałam w różnym świetle,aby ukazać głębię każdego z kolorów:)
 
 

Serdecznie dziękuję portalowi Udziewczyn.pl oraz Perfumerii Niebieska za zaufanie i możliwość współpracy. Niedługo kolejna recenzja:)

Tekst i zdjęcia:
Katarzyna Krzos

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar