2014-11-07

Nowinki

HTC na gali Flesz Fashion Night

6 listopada 2014 roku, już po raz kolejny odbyła się wielka Gala modowa „Flesz Fashion Night". Podczas tego wyjątkowego wieczoru Teatr Wielki Opera Narodowa na kilka godzin zamienił się w scenę dla czołowych polskich projektantów, którzy zaprezentowali swoje kolekcje na nadchodzący sezon.


 


Natalia Klimas
 


Głównym partnerem Gali była firma HTC, producent innowacyjnych i wielokrotnie nagradzanych urządzeń mobilnych. HTC dostrzega podobieństwa między modą a nowoczesną technologią dlatego po raz kolejny wspiera polskich projektantów i jest partnerem tego największego modowego wydarzenia.

Gośćmi honorowymi Gali było dziesięciu najlepszych polskich projektantów wraz ze swoimi muzami, ikonami stylu, które zaprezentowały się w kreacjach haut couture, stworzonych specjalnie na ten szczególny wieczór. Wśród projektantów i ich muz zobaczyliśmy: Macieja Zienia i Anetę Kręglicką, Duet Paprocki & Brzozowski wraz z Pauliną Krupińską, Joannę Przetakiewicz z Kamilą Szczawińską, Bizuu i Martę Żmudę-Trzebiatowską, Łukasza Jemioła i Małgosię Sochę, Joannę i Natalię Klimas, MMC wraz z Anną Muchą, Bohoboco z Agnieszką Cegielską, Mariusza Przybylskiego z Agnieszka Szulim oraz oczekiwany przez partnera gali, firmę HTC - projektant Tomaotomo z Omeną Mensah.

Dodatkowym elementem wieczoru, który uatrakcyjnił pokaz była wystawa zjawiskowych fotografii Piotra Stokłosy, na których obecne ikony mody będące muzami projektantów, zaprezentowały się w kreacjach uszytych specjalnie na Flesz Fashion Night. Nad stylizacjami czuwała Redaktor Naczelna Viva Moda Agnieszka Ścibior, która część zdjęć do relacji z pokazu wykonała smartfonem HTC One (M8).

Podczas każdej edycji Flesz Fashion Night muzykę do pokazu przygotowują zespoły, będące nowymi odkryciami fonograficznymi w naszym kraju. Po zespole Kamp i Rebeka przyszedł czas na Polę Rise, charyzmatyczną i klimatyczną wokalistkę, która wystąpiła z akompaniamentem gitary elektrycznej i muzyki elektronicznej.

Po zakończeniu części artystycznej wszyscy goście mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanym na tę okazję afterparty.
 Bohoboco
 
 Omena Mensah i Tomasz Olejniczak
Paulina Krupińska
Tomaotomo i Omena Mensah
Joanna Przetakiewicz

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar