2014-11-06

Pielęgnacja ciała

Nowości od Clarena

Clarena przywiązuje ogromną wagę do innowacyjności własnych produktów, a posiadając świetnie wyposażone laboratorium oraz kompetentną kadrę stale wprowadza nowości. W listopadzie Spółka przedstawiła nowości, w tym hit - zabieg kosmiczny z meteorytem.

 

 Kosmiczny zabieg z meteorytem
- rozświetlająca maska algowa z pyłem z meteorytów, polecana dla skór szarych, zmęczonych oraz dojrzałych. Dostępna już dziś u Twej kosmetyczki!Shicimic & Lactic Acid Cream – krem przeciwzmarszczkowy przeznaczony do pielęgnacji skór suchych, odwodnionych z pierwszymi oznakami starzenia. Polecany do stosowania na noc w trakcie i po zakończeniu serii zabiegów złuszczających. Kwas szikimowy i mlekowy wiążą wodę w naskórku oraz wzmacniają barierę ochronną zapobiegając TEWL. Efektem regularnego stosowania jest napięcie, optymalne i długotrwałe nawilżenie skóry.
 Pumpkin Cream – lekki krem nawilżająco-regeneracyjny z dynią polecany dla cer odwodnionych i podrażnionych z tendencją do przetłuszczania się skóry. Nie zatyka porów skórnych.

 100% Certus Collagen Booster Mask – ekspresowa maska odżywcza w tabletce ze 100% kolagenem polecana do profesjonalnych zabiegów spowalniających proces starzenia się skóry.
 
Microcollagen & Peptide P3 Cream
– Liposomowy krem z kolagenem roślinnym oraz morskim. Polecany dla skór zmęczonych z pierwszymi oznakami starzenia.
 Lafayette Shower Gel – łagodzący żel pod prysznic przeznaczony do pielęgnacji skór atopowych i ekstremalnie suchych. Zawiera Antileukine 6® i G-cell®,  które łagodzą stany zapalne, przyspieszają regenerację naskórka oraz neutralizują świąd skóry. Żel doskonale oczyszcza i nawilża skórę, a delikatny zapach z wyspy Lafayette gwarantuje uczucie świeżości.

 

Komentarze (1)

jula (2014-11-10 20:24:55)
krem
 bardzo skuteczny na zmarszczki jest krem anti aging flosleka
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar