2014-10-28

RECENZJE REDAKCJI

W7 Luxury Compact Foundation - puder w kompakcie

Witajcie Kochani!
Czas na kolejną recenzję poświęconą bardzo ciekawemu kosmetykowi. Otrzymałam go w ramach współpracy z portalem Udziewczyn.pl oraz Perfumerią Niebieska. Opowiem Wam o moich doświadczeniach z pudrem w kompakcie od marki W7.
 

 


Na początek informacje od perfumerii o pudrze:

W7 Luxury Compact Foundation - puder w kompakcie

Bardzo lekki puder w kompakcie o kremowej konsystencji. Niezwykle łatwy w aplikacji. Wystarczy delikatnie rozprowadzić puder za pomocą załączonej gąbeczki. W pełni kryje niedoskonałości i jest długotrwały, przy czym nie pozostawia uczucia „maski”. Produkt posiada atrakcyjne opakowanie wyposażone w lusterko i zapewniający wentylację pojemniczek na gąbkę.
Dostępne kolory: Tawny, Toast

Puder do kupienia tutaj: http://www.perfumerianiebieska.pl/pl/p/W7-Luxury-Compact-Foundation-puder-w-kompakcie/767#
 

MOJA OPINIA:

Kosmetyk zamknięty jest w solidnym pudełeczku, na dnie którego kryje się także lusterko oraz gąbeczka. Jest to idealne rozwiązanie,kiedy potrzebujemy szybkiej poprawki makijażu. Pierwszy raz chyba spotkałam się z pudrem o tak kremowej konsystencji. Moim zdaniem może w zupełności zastąpić podkład, ponieważ rewelacyjnie go przypomina na skórze. Testowałam go zarówno na podkład, na bazę oraz samodzielnie na skórę. Każda wersja wygląda bardzo naturalnie i kobieco. Aplikacja nie stwarza najmniejszego problemu, a dołączona gąbeczka bardzo ją ułatwia. Osobiście próbowałam także aplikacji pędzlem do pokładu, co także jest dobrym rozwiązaniem. Makijaż wykończony tym pudrem jest świeży przez wiele godzin. Mimo mojej mieszanej cery i tłustej strefy „T”, nie musiałam robić poprawek od 7 rano do godziny 20.00. Jak dla mnie jest to świetny wynik. Nie robi na twarzy „maski”, ale ładnie dopasowuje się do odcienia skóry. Krycie także ma na wysokim poziomie. Oczywiście,że kosmetyki nie zakryją ogromnych rozmiarów „niespodzianek”,ale ten puder sprawia,że są bardzo mało widoczne. Testowałam oba dostępne odcienie - TAWNY (jasny) oraz TOAST (ciemny), ale nawet ciemniejsza wersja może być odpowiednia dla posiadaczek jaśniejszej karnacji.
 


Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z pudru w kompakcie marki W7. Jego trwałość, formuła i wygoda aplikacji sprawia,że będę do niego wracać:)

Serdecznie dziękuję portalowi Udziewczyn.pl oraz Perfumerii Niebieska za zaufanie i możliwość współpracy. Niedługo kolejna recenzja:)

Tekst i zdjęcia:
Katarzyna Krzos
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar