2014-10-20

RECENZJE REDAKCJI

Nawilżająco rozświetlający krem 8w1 Eveline Cosmetics

Nawilżająco rozświetlający krem 8w1 Eveline Cosmetics - recenzja.

Krem CC firmy eveline był moim pierwszym takim kremem CC i jak na złość również okazał się dla mnie za ciemny pomimo tego, że jest on przeznaczony do cery jasnej. To już kolejny raz, gdy nie mogłam  przetestować 'naszego' kremu koloryzującego do twarzy, a więc musiał to za mnie zrobić ktoś inny, czyli znów wypadło na moją mamę:)

 

Wyciągnąwszy małą tubkę z kartonowego pudełeczka i po otwarciu wieczka, a następnie wyciśnięciu koloryzującego kremu na dłoń co nie co się zdziwiłam ponieważ zauważyłam, że jest on po prostu biały. W tej bieli można zauważyć  maleńkie świecące drobinki.

Zaskoczyło mnie to niezmiernie bo już myślałam, że to będzie naprawdę jasny krem.

Zdziwiłam się, gdy po rozsmarowywaniu go opuszką palca zabarwił się na inny odcień...

 

 

Konsystencja kremu jest kremowa ale i zbita. Szybko wchłania się w skórę twarzy i nie pozostawia przy tym żadnych maz.  Pokrywa ładnie, a dokładnie to wyrównuje koloryt cery jeżeli zmagamy się z większymi niedoskonałościami to na pewno ich nie pokryje.

Po nałożeniu kremu CC skóra jest rozświetlona i nabywa młodzieńczego blasku zatem świetnie on nadaje się dla osób z cerą dojrzałą, matową, szarą oraz zmęczoną i pozbawioną większych niedoskonałości oraz głębokich zmarszczek bo jak wiemy takie kremy nie tuszują aż tak genialnie.

Krem na pewno w jakiś sposób poprawia nawilżenie skóry, ale moja mama nie zauważyła, aby zmarszczki na twarzy się zmniejszyły. Sądzę, że takie kremy nie do końca potrafią to robić, ale w pewien sposób mogą dopomóc.

Pisała;
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar