2014-10-20

Diety

FRUPP – pyszna truskawka

Batonik truskawkowy FRUPP to pyszna, zdrowa i lekka przekąska. Jest świetną alternatywną dla kalorycznych i pozbawionych wartościowych składników słodyczy i słonych przegryzek. Batonik FRUPP można chrupać o każdej porze dnia - to słodka chwila zapomnienia, która pełna jest witamin i składników odżywczych. W chrupiącej truskawkowej przekąsce kryje się aż 8% błonnika, który wspomaga pracę układu pokarmowego. Jeden batonik to zaledwie 37 kalorii. To maksimum doskonałego, truskawkowego smaku i minimum kalorii. Batoniki FRUPP dostępne są również w dwóch innych smakach: orzeźwiającej wiśni i apetycznej maliny.
 


 


Batonik truskawkowy FRUPP zrobiony jest wyłącznie ze świeżych owoców i naturalnych składników. Świeże truskawki poddawane są suszeniu sublimacyjnemu, czyli liofilizacji, w wyniku której powstaje pyszny, chrupiący batonik. Liofilizacja jest nowoczesną metodą pozwalającą najlepiej zachować witaminy i inne związki prozdrowotne. Do wyprodukowania 1 kg batonów wykorzystuje się nawet 2,5 kilograma świeżych owoców.
Świeżymi truskawkami cieszyć się można jedynie latem. Batonik FRUPP to niepowtarzalny, kojarzący się z początkiem wakacji, truskawkowy smak. Pozwala zatrzymać na dłużej te aromatyczne owoce i delektować się ich smakiem przez cały rok.

Batoniki FRUPP dostępne są w sklepach spożywczych na terenie całego kraju.

Cena: 1,79 zł/szt.

Producent/dystrybutor: Celiko SAhttps://www.facebook.com/pages/Frupp/474388385924639

Komentarze (1)

jadzia (2014-10-28 11:05:20)
słone
ja jednak bardziej wolę słone przekąski, to może dlatego zupki profi mnie tak urzekły
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar