2014-10-20

CIEKAWOSTKI

Wystartował nowy portal biznesowy

17 października o godzinie 20.00 ruszył oficjalnie trzeci już portal wydawnictwa I.D.MEDIA - www.magazynlbq.pl o tematyce prawno-biznesowej. Oprócz takich działów jak PRAWO, BIZNES, LUDZIE SUKCESU pojawią się tematy związane z MODĄ, WNĘTRZEM I DESIGNEM, COACHINGIEM I PODRÓŻAMI.
Redakcja nie zapomina również o SZTUCE i KULTURZE. Podobnie bowiem jak w przypadku magazynu Imperium Kobiet i Law Business Quality - mocno wspiera i promuję polską kulturę, świat muzyki, teatru i filmu. 

 Na stronach nowego serwisu znajdziecie najświeższe nowinki ze świata biznesu, ekonomii i polityki. Pojawiać się będą zapowiedzi najważniejszych wydarzeń gospodarczych, konferencji, warsztatów.

Wśród pierwszych artykułów, które zwróciły naszą szczególną uwagę znalazły się: wywiad z Joe Cockerem, Jarosławem Wałesą i Markiem Borowskim. Sporo emocji budzi rozmowa z pakistańskim oligarchą Mohammadem Zahoorem, który dzięki wsparciu MUSIC MEDIA PRESS udzielił magazynowi LBQ (po raz pierwszy w Polsce) wywiadu na temat tego, jak dzięki gruntownemu wykształceniu, ciężkiej pracy, szczęściu i – jak sam zaznacza – wsparciu Boga, osiągnął nieprawdopodobny sukces w dziedzinie metalurgii i został multimilionerem. Dzisiaj ma wszystko, co kojarzy się z szeroko rozumianym luksusem. Własny hotel, klub piłkarski, willę ze złotymi tapetami i zdobieniami, prywatne jachty, samolot… I jest żywym przykładem na to, że „americandream” spełnia się nie tylko w Ameryce.

Gorąco polecamy serwis www.magazynlbq.pl, który dla wielu z was stanie się inspiracją i skarbnicą ciekawych wskazówek do tego, aby osiągnąć sukces.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar