2014-10-15

Włosy

Odżywki pielęgnacyjne do włosów Biovax Beauty Benefit 60 sekund

Odżywki pielęgnacyjne do włosów Biovax Beauty Benefit 60 sekund to seria dziewięciu odżywek ekspresowych, które są nowymi „siostrami” słynnych i wysoko cenionych (nie tylko przez włosomaniaczki!) intensywnie regenerujących masek Biovax.
 

Odżywki Biovax BB 60 sekund zostały zaprojektowane tak, aby odżywiać, chronić i nawilżać włosy, jednocześnie nie obciążając ich nadmiarem składników odżywczych.

Ich bezproblemowa aplikacja to zasługa doskonale wyważonej konsystencji: kremowej i jednocześnie lekkiej. Jej zwarta tekstura sprawia, że odżywka łatwo rozprowadza się na mokrych włosach i z nich nie spływa, a lekkość pozwala na błyskawiczne spłukanie po upływie wymaganego czasu.

60 sekund to czas, który dzięki odżywce Biovax Beauty Benefit, w zupełności wystarczy, by zapewnić włosom codzienną pielęgnację. Składniki zawarte w odżywce natychmiast poprawiają kondycję włosów, przynosząc im aż 7 korzyści jednocześnie. Te korzyści to:
- wygładzenie
- termoochrona
- połysk
- nawilżenie
- ułatwienie rozczesywania
- ograniczenie elektryzowania się
- łatwiejsze układanie.

Biovax Beauty Benefit 60 sekund to 9 rodzajów odżywek:.
- oleje naturalne: argan, makadamia, kokos
- keratyna + jedwab
- do włosów osłabionych
- do włosów suchych i zniszczonych
- do włosów słabych i wypadających
- do włosów farbowanych
- do włosów przetłuszczających się
- do włosów blond
- do włosów ciemnych.
 

 

Sposób aplikacji: Odżywkę nakładamy na wilgotne, umyte szamponem włosy, omijając ich nasadę. Odżywka działa natychmiast na powierzchni włosa – wystarczy 60 sekund! Po upływie tego czasu spłukujemy odżywkę. Można stosować ją codziennie.

Cena: 15,90 zł / 200 ml


Kosmetyki do włosów Biovax dostępne są w sieci Super-Pharm, Hebe, Drogeriach Natura, w aptekach oraz w autoryzowanym sklepie internetowym www.biutiq.pl

Komentarze (4)

katana (2014-12-15 17:18:17)
!!!!
 Boże te maski są wspaniałe! wreszcie nie muszę się mrozić w wannie przez 15 min żeby uzyskać taki efekt, jak w salonie :) biovax ma naprawdę wspaniałe efekty nawilżania i odżywiania. polecam każdemu kto dba o swoje włosy :) 
Gosik (2014-12-12 09:18:33)
BB:)
 Świetna odżywka z efektem maski polecam do włosow blond:) 
Megi (2014-12-09 23:14:34)
Cudownie
 Bardzo lubię maski Biovax, tylko nie zawsze mam na nie czas, bardzo podoba mi się efekt maski w 60 sekund, przetestowałam odżywkę keratynową i to naprawdę działa:) Bardzo fajny kosmetyk:)
kaska (2014-10-20 20:41:28)
Super
Bardzo się cieszę, że firma wprowadziła takie odżywki Biovax BB, w końcu nie będę miała wymówki, że nie mam czasu na poświęcanie włosom tyle uwagi, a tu proszę wystarczy 1minutka :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar