2014-10-13

RECENZJE REDAKCJI

Diamentowe serum wyszczuplające Eveline Cosmetics

Diamentowe serum wyszczuplające - jedno z gorszych, które miałam.

Recenzja.


Zapewne nie jedna z was zna, a nawet stosowała balsamy wyszczuplające od firmy eveline - ja również miałam ich kilka i jak zawsze byłam z nich zadowolona, to z tego już nie za bardzo. Spokojnie mogę stwierdzić, że to ten jeden z gorszych...
 


Tu nawet nie chodzi o to uczucie mroźnego chłodu na ciele po zastosowaniu balsamu (nie cierpię tego zimna), ani o te całe drobinki, które dla mnie są bezsensu jeśli balsam stosujemy tylko na noc do 'łóżka". W dzień to co innego bo poświecić się możemy, a balsam faktycznie iskrzy się na skórze. 


Konsystencja także nie jest zła bo dosyć szybko się wchłania w skórę, nie pozostawia maz, ani tłustych plam, czy filtru.
 
 

 

Cena również nie jest wysoka jeśli chodzi o kosmetyk tego typu.

Opakowanie także jest wygodne w stosowaniu, a szata graficzna normalna;) .


Chodzi o to, że balsam po prostu nie spełnia tego co powinien tzn. nie wyszczupla sylwetki, nie pozbywa się cellulitu, a nawet nie ujędrnia i minimalnie nawilża.

Ogółem balsam nie przypadł mi do gustu.

Kosmetyk przetestowałam, dzięki http://udziewczyn.pl/

Miałyście go?
Być może tylko ja uważam, że jest nie fajny?

Pisała;
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/ 

Komentarze (2)

Demi22 (2014-10-22 17:30:46)
:)
Ja bardzo lubię ten balsam :) Stosuję go zawsze po ćwiczeniach i mam wrażenie, że trochę podreperował kondycję mojej skóry :) Albo to już autosugestia hehe ;)
maariaa (2014-10-16 21:55:36)
jestem na tak
 jestem w mega szoku, ja go absolutnie uwielbiam, w lato sprawdził się rewelacyjnie ale to pewnie kwestia polubienia mentolu, tego uczucia chłodzenia. mam wrażenie że jesli chodzi o ujędrnianie to też sobie całkiem nieźle poradził.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar