2014-10-06

Twarz

Nowe preparaty AMADERM

Z przyjemnością prezentujemy nową linię specjalistycznych preparatów dermatologicznych AMADERM. Zostały one stworzone przez Zakład Farmaceutyczny AMARA jako produkty przeznaczone dla skóry wymagającej, wrażliwej, alergicznej. Postanowiliśmy, korzystając z doświadczenia zdobytego przy wytwarzaniu leków, stworzyć produkty, które pozwolą rozwiązać problemy skórne, z jakimi boryka się wiele osób na przykład z powodu genetycznych uwarunkowań lub narażenia skóry na działanie zanieczyszczeń.
 

 


W tym celu ze starannie wyselekcjonowanych składników pochodzenia naturalnego zespół chemików i farmaceutów w porozumieniu z dermatologami opracował formuły preparatów wchodzących w skład linii AMADERM. Posiadają one nie tylko walory upiększające, ale przede wszystkim lecznicze. To marka dla osób, których cera potrzebuje specjalistycznej opieki.

Preparaty AMADRERM nie posiadają parabenów, zostały przetestowane aplikacyjnie, są bezwonne i nie wywołują podrażnień, dzięki czemu mogą być stosowane przez osoby posiadające skórę skłonną do alergii.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar