2014-10-03

Dodatki

Komu pasują kolorowe oprawki

Jeśli znudziły Ci się twoje klasyczne oprawki okularów, może zamiast szkieł kontaktowych wybierzesz kolorowe oprawki, które są teraz niezwykle modne. Jakie powinnaś wybrać i czym się kierować? Przeczytaj kilka poniższych rad optycznej marki Menrad , a z pewnością unikniesz błędów przy wyborze.Po pierwsze: kolorystyka oprawek powinna współgrać z naszym typem urody. Eteryczna blondynka lepiej prezentuje się w pastelowych, rozbielonych barwach niż wyrazista brunetka, której z kolei bardzo pasują czerwienie, bordo czy fiolety.

Po drugie: dopasowanie. Okulary muszą dobrze leżeć na nosie, absolutnie nie mogą nas uciskać lub się zsuwać. Nie powinny też opierać się o szczyty policzków bo może nas to mocno dekoncentrować, a okulary powinny być niewyczuwalne.

Po trzecie: proporcje. Jeśli jesteś filigranowa nie wybieraj masywnych, dużych oprawek, które Cię przytłoczą. Lepsze będą subtelniejsze i cieńsze. I odwrotnie: „większe” kobiety powinny wybrać oprawki bardziej wyraziste, które nie zleją się z twarzą.

Po czwarte: dopasuj oprawki do swojego codziennego stylu.  Jeśli na co dzień preferujesz stonowaną klasykę, neonowe oprawki mogą się nie sprawdzić, ale jeżeli lubisz nonszalancki styl sportowy możesz sobie pozwolić na neonowe szaleństwo.


W naszej galerii prezentujemy oprawki marki Menrad.pl
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar