2014-09-20

RECENZJE REDAKCJI

Wodoodporna emulsja do opalania 20 spf Eveline

Wodoodporna emulsja do opalania 20 spf- filtry nie tylko na lato :)
Gdy zaczyna się lato i dni są coraz dłuższe, a pogoda bardziej słoneczna na półkach sklepowych aż roi się od kremów z filtrami, które mają nas chronić przed promieniowaniem  UVA i UVB niestety ten cały szał na takie specyfiki tylko trwa przez okres wakacyjny, ale moje drogie Panie i Panowie słońce świeci przecież przez cały rok! I tak naprawdę kremy z filtrami powinno się stosować przez cały rok!

Aktualnie na wrzesień nie mogę narzekać ponieważ popołudnia są bardzo słoneczne, przez co bez okularów ani rusz bo słońce razi niemiłosiernie mocno i ogrzewa nieokryte części ciała. Na całe szczęście z lata została mi jeszcze emulsja, którą nakładam na ręce, szyję i kark, aby piękne słońce mnie nie przypaliło.

 

 

Emulsja jest białego koloru, bardzo ładnie pachnie przez co z wielką przyjemnością nakłada się ją na ciało. Konsystencja jest białego koloru, lekko gęsta, przez co bardzo ładnie rozprowadza się po skórze, dodatkowo szybko się wchłania, przez co nie pozostawia żadnych tłustych plam na ubraniach.

Emulsja nawilża ciało i chroni przed promieniami słonecznymi. Ta 20 w tym czasie mi jak najbardziej odpowiada i cieszę się, że ją mam bo nawet wrześniowe słoneczko może nam przypiec raka:)

Pisała;
Magdalena Błażejewska

http://magicwordcherry.blogspot.com/

Komentarze (1)

kleo (2015-05-31 13:30:47)
latoe
eveline jeszcze nie stosowałam za to wiem, że te kosmetyki Flosleka z serii sun care wymiatają!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar