2008-03-30

Nowinki

Szafy sławnych ludzi

Garderoba Evy Longorii Parker
Eva Longoria ma garderobę niczym królowa, wielką na 133 stopy. A w środku co? Mnóstwo pięknych szlafroków, sukienek, butów i t-shirtów. Patrząc na bardzo imponującą kolekcję butów, w oczy rzuca się para butów Christiana Louboutina, które Eva nazywa pięknym bólem, gdyż to właśnie w nich skręciła kostkę w Paryżu. Gwiazda dodaje, że zawsze ubiera się tak, by czuć się komfortowo, a to może potwierdzić fakt, że posiada 50 par jeansów i więcej niż jedną parę butów Ugg.

Garderoba Nicky Hilton
Dziedziczka Hilton, która jest również projektantką takich linii jak Chic i Nicholai, która dorastała w hotelach, teraz posiada dwu piętrowe ranczo, które może się pochwalić dwoma bardzo dobrze zorganizowanymi szafami, do których oczywiście można wejść. Jej pokaźna kolekcja obuwia jest poukładana według projektantów. Nicky posiada ponad 200 torebek a wśród swoich skarbów ma również mini spódniczkę z motylem, którą dostała od projektanta Roberto Cavalli na 24 urodziny.


Garderoba Pauli Abdul
Jurorka amerykańskiego idola Paula Abdul posiada bardzo imponującą garderobę w swoim mieszkaniu urządzonym na styl śródziemnomorski w dolinie San Fernando. Jej ubrania jak również dodatki są wszystkie ponumerowane na etykietach, więc gwiazda nie ma problemu z pakowaniem się na przeróżne wycieczki. Jej kolekcję butów tworzą głównie szpilki, gdyż Abdul głównie nosi szpilki, jeżeli oczywiście nie pracuje w plenerze. Posiadając te niezliczone pary butów gwiazda twierdzi, że para jeansów, świetny pasek i skórzana kurtka to wszystko, czego potrzebuje.


Garderoba Mariah Carey
Zdobywczyni 5 nagród Grammy ma ogromną, klimatyzowaną szafę w swojej trójce na Manhattanie. Mimo bardzo dużej przestrzeni, ta garderoba nie jest w stanie pomieścić wszystkich butów piosenkarki. Niewiele dziewcząt byłoby w stanie wypełnić całą szafę Mariah, w której buty są pogrupowane według wydarzeń, bądź materiałów, czy kolorów. "Jeżeli ktoś miałby kiedyś kupić ten apartament, to na pewno musiałaby to być prawdziwa diwa."


Garderoba Jamie-Lynn Sigler
Gwiazda serialu "Soprano" posiada piękną dwójkę na Tribece. "Tribeca jest świetna, jest tutaj stara architektura i tajemnicza atmosfera." Jamie-Lynn Sigler ma specjalną szafę zaprojektowaną przez Anthony's Custom Closets na Long Island i dzięki temu może utrzymać porządek wśród swoich licznych sukienek, torebek, niezliczonej ilości jeansów Genetic i ponad 75 pary butów. "Przez lata nie mogłam nic znaleźć w mojej szafie, a teraz widzę wszystkie moje ciuchy i dodatki, a o niektórych z nich to już nawet zapomniałam, a na tych rzeczach są nawet jeszcze metki."


Wiele z nas chciałoby mieć takie garderoby. Nie chodzi tylko o posiadanie samej wielkiej szafy, ale przede wszystkim o to, co w niej jest. Nie ma to jak szafa wypełniona pięknymi strojami i butami.

Komentarze (7)

DF (2013-02-23 20:16:04)
FF
ALE
BOŻE (2013-02-23 20:15:37)
*_*
Zejdzmy na ziemię ludzie
Nikola (2011-09-25 11:25:04)
łooo
ale sliczne garderoby :) też bym chciała mieć taką
misiaaa (2011-07-03 00:30:49)
;d
masakra... nailepsza garderoba jest pauli i  jame
miśka (2011-05-04 20:13:51)
garderoby
te garderoby to jkieś sklepy
en (2009-03-29 13:40:12)
niezle
taka miec szafe!
goska (2008-03-31 19:51:28)
carey
ale ma duzo butow ta carey
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar