2014-09-11

RECENZJE REDAKCJI

8w1 ultra regenerujący olejek po depilacji

8w1 ultra regenerujący olejek po depilacji - recenzja.Ostatnimi czasy miałam okazję do przetestowania wielu olejków firmy 'Eveline'  i myślę, że na swój sposób to ten najbardziej przypadł mi do gustu.
Dlaczego? 
Ponieważ depilacja mechaniczna nie jest mi obca, a przy częstych takich zabiegach o podrażnienia wcale nie trudno.
 


 
 
 

Jeśli są podrażnienia to nasza skóra nie wygląda zbyt pięknie, a my same nie czujemy się zbyt komfortowo toteż dlatego po każdej depilacji i zaczęłam stosować olejek 8w1 i zauważyłam, że nałożony bezpośrednio na podrażnienie wywołane depilacją mechaniczną nie szczypie, a wręcz przeciwnie łagodzi to podrażnienie.
Dodatkowo zauważyłam, że dobrze się spisuję po zastosowaniu na ciało kremów do depilacji - one też często pozadrażniają skórę.


Olejek świetnie nawilża skórę przez co często zdarzało mi się nim smarować całe ciało ;)
Skóra także jest odżywiona. Czy elastyczna? Myślę, że ta buteleczka jest po prostu za mała aby to zauważyć. Niestety jak dla mnie minusem jest ilość olejku pielęgnacyjnego ponieważ w naszej malutkiej, plastikowej, przezroczystej butelce mieści się tylko 75 ml - szkoda, że nie ma większej wersji ;D


Konsystencja olejku, jak to bywa, jest oleista, ale jeśli chodzi o wchłanianie w skórę to robi to w miarę szybko i nie zostawia plan na ubraniach :)  Zapach jest bardzo delikatny i przyjemny dla nosa.

Pisała;
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar