2014-09-10

Dodatki

Dolce&Gabbana Projket Specjalny Almond Flower

Subtelne kwiaty drzewa migdałowego pojawiają się w najnowszym projekcie specjalnym marki DOLCE & GABBANA przeznaczonej dla kobiet, które mają odwagę, by marzyć.


 

 


To project dedykowany Sycylii z przeszłości, łączący hellenistyczny klasycyzm i subtelną zmysłowość całej wysypy. Duch tej kolekcji przenika przez wszystkie okulary z niego niezwykle romantycznegoprojektu. Delikatne różowe kwiaty wyglądają jak żywe dzięki perfekcji rzemieślników marki, którzy każdy kwiat malują osobno. Najbardziej oryginalny model z tej kolekcji pokryty jest kwiatami na froncie i na zausznikach – na świecie będzie tylko 800 sztuk tego modelu! Oprócz model wykańczanych ręcznie w kolekcji znajdziemy też modele z acetatu z dedykowanym, kwiatowym wzorem.


 
DG4230.Cena 3470 zł
Ten elegancki model o motylim kształcie wyróżnia się niezwykłą, tworzoną ręcznie dekoracją w kwatów drzewa migdałowego. Ten ekskluzywny model posiada kwiaty na froncie oraz na zausznikach. Płatki kwiatów pomalowane są ręcznie na biało-różowo. Oprawa występuje tylko w jednym kolorze – czarnym.
 
DG4231.Cena 840 zł
 

Sycylia jest słynna z kwitnących drzew migdałowych, w tej kolekcji te kwiaty zakwitają na tych niezwykłych, kwadratowych oprawach przywołujących zmysłowy I kobiecy character marki. Wzory kwatowe pojawiają się w kilku wersjach kolorystycznych – czerwieni, zieleni, bieli i innych.

 
DG4236.Cena 840 zł

Te delikatnie kocie oprawy z zaokrąglonymi konturami wyróżniają się charakterystycznym, kwiatowym wzorem przywołującym wzory z ostatniej kolekcji marki. Na łączeniu zausznika z frontem pojawia się też mały sycylijski zawias. Oprawa występuje w trzech kolorach kwiatowych oraz w klasycznej czerni i szylkrecie.
 
DG3203.Cena 830 zł
 

Kaskada kwiatów drzewa migdałowego pojawia się także w delikatnie kociej, korekcyjnej oprawce. Romantyczny motyw przywołujący atmosferę Sycylii odwołuje się także do motywów z ostatniej kolekcji marki. Oprawa występuje w trzech kolorach kwiatowych oraz w klasycznej czerni i szylkrecie.


Kolekcja dostępne tylko w najlepszych salonach optycznych w Polsce:

GDYNIA:OPTYK LEWANDOWSKI, ul.  Starowiejska 34

GORZÓW WIELKOPOLSKI: OPTYK KAZMIERCZAK, ul. Hawelańska 7

KATOWICE: INTEROPTYK, Galeria Katowicka, STUDIO OPTYCZNE 44, ul. Mariacka 7

KRAKÓW: SALON OPTYCZNY CLIVIA VOIGT, ul. Grodzka 33

LUBLIN: OCULAR CANADA, ul. Zana 19

PŁOCK: CENTRUM OPTYCZNO – OKULISTYCZNE, ul. Tumska 5

POZNAŃ: SALON OPTYCZNY JANACHOWSCY, pl. Wolności 2

WARSZAWA: AND&MAG, pl. Dąbrowskiego 2/4; LYNX OPTIQUE, Galeria Mokotów; PERFECT VISION, Plac Unii City Shopping

Galeria zdjęć:

Komentarze (2)

Marta (2014-09-13 20:19:20)
okulary
 Ale są wspaniałe <3 Niestety nie stać mnie na takie :(
slena1986 (2014-09-10 22:34:55)
piękne
 Najbardziej podobają mi się DG4231. Cena nawet przystępna. Moze jakiś konkurs, gdzie do wygrania będą właśnie te okulary? :D
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar