2014-09-09

RECENZJE REDAKCJI

SUN CARE emulsja kojąca po opalaniu - dba o przypaloną skórkę

SUN CARE emulsja kojąca po opalaniu FLOSLEK - recenzja.Niestety, ale czas wakacyjny już za nami i te beztroskie dni leniuchowania na plaży minęły jak lekki powiew wiatru, ale jak wiemy w tych czasach można być opalonym przez cały rok :)

Ja w tym roku się nie opalałam ponieważ postawiłam na skórę białą jak gejsza ;D Jednakże pewnego dnia ma biała skóra nie wytrzymała silnych promieni letniego słoneczka i uległa lekkiemu oparzeniu na całe szczęścicie miałam przy sobie SUN CARE ....

Byłam na grillu i siedziałam w cieniu, a nawet zrobiłam coś bardzo dziwnego bo wzięłam z domu parasolkę i przez jakiś czas siedziałam pod nią (co się nie robi, aby skóra była blada:)) te wszystkie moje wyczyny jednak poszły na marne bo i tak się spaliłam dlaczego? )

Grill był niespodziewany, a że przy sobie nie miałam żadnego filtra .... wiadomo co się stało ...

Wróciłam do domu z bardzo czerwonym dekoltem, karkiem oraz ramionami - były przypalone jak te kiełbaski:)

Wtedy to przypomniałam sobie, że od portalu http://udziewczyn.pl/ dostałam interesujący produkt, który wtedy natychmiastowo przetestowałam.
 

 

Emulsja była jak łagodny plaster na me oparzenia ponieważ jej lekka i bardzo delikatna konsystencja otula nasze przypalone ciałko niczym delikatny biały puszek (emulsja jest białego koloru), który okrywa skórę niczym kojący eliksir. 

Po nałożeniu emulsji w miejsca, które uległy oparzeniu natychmiastowo doznajemy ulgi w postaci ochłodzenia i złagodzenia zaczerwienienia, dodatkowo skóra jest gładka i nawilżona.

Po około 3 dniach zaczerwienie całkowicie znikło, a na skórze nie było żadnych śladów po opalaniu.

Emulsja też bardzo dobrze sprawdza się przy podrażnieniach mechanicznych jak depilacja ponieważ łagodzi stany zapalne. Naprawdę polubiłam ten kosmetyk i nie tylko jako SOS na przypaloną skórę, ale również i jako balsam domowy od czasu do czasu aby pożegnać jakieś podrażnienia.

Pisała;
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/

Komentarze (1)

Sylwia (2014-09-10 10:30:32)
:)
 Mam te same wrażenia. Bardzo przypadła mi do gustu ta emulsja. Uratowała mi w tym roku spieczone ramiona. 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar