2014-09-03

Buty

Maja Sablewska w sesji wizerunkowej CARINII

CARINII – buty z charakterem.
Z przyjemnością prezentujemy zdjęcia oraz film z sesji wizerunkowej promującej sezon jesień-zima 2014 z udziałem ambasadora marki i doradcy wizerunkowego CARINII – Mają Sablewską. Kolekcja „ Buty z charakterem”, jest utrzymana w najmodniejszych kolorach. Przeważają czernie, w skórach licowych i lakierowanych, brązy, odcienie zieleni, bordo i granatu. Charakterystyczne są też detale, w postaci złotych czy srebrnych okuć, zamków i ćwieków. Większość modeli to kozaki i botki na płaskim, średnim lub wysokim obcasie. Buty są już dostępne w wybranych sklepach w całym kraju.
 
 
 
Premiera całej kolekcji będzie miała miejsce podczas konferencji prasowej w dniu 5.09.2014 w Warszawie w Showroomie CARINII przy ulicy Chodakowska 12.

CARINII  to polska marka obuwnicza, działająca  na rynku od ponad 10-ciu lat. Do tej pory odnosząca sukcesy na rynkach zagranicznych. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą, produkującą obuwie damskie i młodzieżowe. Pełna oferta kolekcji obuwia tworzy szeroka gama modeli oraz bogata kolorystyka. Wysoką pozycję na rynku krajowym i zagranicznym marka zawdzięcza bardzo dobrej jakości wyrobu oraz jej funkcjonalności. Każde obuwie wykonane jest z wielogatunkowych naturalnych skór polskich oraz włoskich, charakteryzujących się różnorodnością barw. Produkując obuwie damskie CARINII dba o każdy szczegół: jakość użytych materiałów, precyzję oraz komfort dla stóp.

www.carinii.com.pl

Fot : Magdalena ŁUNIEWSKA
Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar