2014-09-02

RECENZJE REDAKCJI

Żel pod prysznic Kamill Mleczko Cytrynowe

Witajcie Kochani!
Dzisiaj chcę Wam zaprezentować pierwszy kosmetyk, który otrzymałam w ramach współpracy z portalem Udziewczyn.pl. Cała testowa paczka zawierała tyle wspaniałości:
 


O żelu pod prysznic mam już wyrobione zdanie, więc zapraszam :)

Na początek informacje od producenta:

Lemon-Buttermilk
Mleczko Cytrynowe
Rozpieszcza skórę orzeźwiającym aromatem naturalnej cytryny. Łagodne substancje myjące oczyszczają i pielęgnują skórę, sprawiając, że staje się ona delikatna i elastyczna. Apetycznie świeży, cytrynowy zapach utrzymuje się na skórze przez długi czas.

Pojemność: 250 ml

Potrzebujesz porannej dawki energii? Wypróbuj orzeźwiającą moc cytryny z nowym żelem pod prysznic Kamill. Delikatne składniki myjące oraz świeżość i nawilżenie, to dobry początek dnia.
 


 

MOJA OPINIA:
Już samo opakowanie bardzo przypadło mi do gustu. Jego nieregularny kształt dopasowuje się do dłoni i przykuwa wzrok. Zamknięcie typu klik jest najbezpieczniejsze i najwygodniejsze, mamy pewność przed niechcianym wylaniem. Żółta, smukła buteleczka przypomina o uwielbianym przeze mnie lecie i blasku słoneczka. Konsystencja jest kremowa i bardzo delikatna. Żel pieni się rewelacyjnie i jest wydajny, ponieważ wystraczy nam niewielka ilość kosmetyku, aby umyć całe ciało. Zapach jest cytrynowy, z nutką mleczną. Utrzymuje się na skórze przez jakiś czas po kąpieli, równocześnie pozostawiając skórę miękką i nawilżoną. Nie wysusza ani nie podrażnia skóry, co jest unikalne wśród tak tanich żeli. Jak widać jest to wysoka jakość w niskiej cenie. Dostępny jest w nawet najmniejszych drogeriach i sklepach ogólnospożywczych, więc warto się skusić:)
 

 

Tekst i zdjęcia:
Katarzyna Krzos

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar