2014-09-01

Dodatki

Nowy Baby dla dużych dziewczynek

Trzy modele wzbogacają wachlarz zegarków Casio z linii Baby-G. Designem  oraz gamą funkcji przypominają G-Shocka, którego sprytnie zmniejszono i stylistycznie dopasowano do damskich preferencji.
 

 


"Perłą" kolekcji jest najbarwniejszy model BGA-180-4BER. Kompozycja trzech kolorów oraz trzech sposobów wykończenia zegarka daje w efekcie bardzo ciekawy styl. Pasek zdominował kolor czerwony o mocnym połysku. Koperta natomiast, to przewaga lekko zmatowionej czerni.  Całość delikatnie , ale z wyraźnym akcentem ozdobiono niebieskimi elementami.  Zegarek jest świetnym uzupełnieniem sportowego stylu, ale też idealnym kompanem dla aktywnych podczas uprawiania przeróżnych sportów. Fanki biegania odliczą stoperem swoje życiowe rekordy, natomiast amatorki pływania nie muszą pozbywać się zegarka wchodząc do wody. 100m wodoszczelności to gwarant bezpiecznego używania Baby-G nad morzem czy w basenie.

Kolekcję uzupełniają dwa modele wyposażone dokładnie tak samo, ale w zupełnie innych barwach . Patrząc na BGA-180-7B1ER  nasuwa się pytanie czy zegarek może być jeszcze bardziej biały? Minimalna ilość ciemnych elementów w tym modelu to konieczność, dzięki której podziałki czy wskazówki są widoczne i pozwalają na wygodne odczytywanie funkcji i godziny.

Ostatni z kolekcji -  BGA-180-7B2ER,  nieco bardziej "okraszono" kolorystyką. Nadal prym wiedzie biel, niemniej  delikatne zdobienia w postaci kolorów żółtego, zielonego, czerwonego i granatowego przełamują monotonię i sprawiają, że zegarek jest  najbardziej wakacyjnym spośród prezentowanych Baby-G.
  


Linia zegarków Baby-G już dawno przestała być dedykowana wyłącznie najmłodszym użytkowniczkom i fankom kolorowych gadżetów. To zaawansowane technologicznie czasomierze, "podawane" w wyjątkowym i unikalnym designie. Dzięki temu po zegarki Casio Baby-G sięgają nie tylko nastolatki, ale aktywne kobiety uwielbiające sportowy i luźny styl oraz szukające funkcjonalnych dodatków.


Wyposażenie zegarków:
- stoper
- wodoszczelność 100m
- podświetlenie
- termometr
- alarm
- odporność na wstrząsy

Cena prezentowanych zegarków : 599 zł. Dostępne w sieci salonów Time Trend i u partnerów handlowych firmy ZIBI.


 

Komentarze (1)

slena1986 (2014-09-01 23:43:46)
:)
 ŚLICZNE. Zawłaszcza ten biały:)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar