2014-08-27

Profilaktyka

Nervomix ... i palący problem masz z głowy

Odczuwasz stres podczas rzucenia palenia? Czeka Cię kilkugodzinne spotkanie lub wybierasz się w długą podróż, a niemożliwość zapalenia wprowadza Cię w nerwowy nastrój? Myśl o sięgnięciu po kolejnego papierosa sprawia, że drżą ci ręce? Twój nałóg  stał się palącym problemem również twoich bliskich? Spokojnie… masz odpowiednie wsparcie! Najwyższy czas sięgnąć po Nervomix dla rzucających palenie – pastylki do ssania bez dodatku nikotyny. Ukoją nerwy i pomogą Ci się odprężyć.

Decyzja o rzuceniu palenia to pierwszy krok, by rozstać się z nałogiem. Potem trzeba przejść do konkretów…i tu zaczynają się schody. Bóle głowy, rozdrażnienie, niepokój, smutek – to tylko niektóre z objawów, jakie mogą towarzyszyć osobie, która postanowiła zerwać z nałogiem. Dlatego też, nałóg często wygrywa z decyzją o porzuceniu palenia. Potwierdzeniem są statystyki globalnego sondażu na temat używania tytoniu (GATS). Po papierosy sięga co 3 Polak, a chęć rzucenia deklaruje ponad 50% palaczy.

Jak zwiększyć skuteczność w walce z nałogiem?
Obawiasz się, że rzucenie palenia odbije się negatywnie na twoich nerwach? Zamiast się stresować sięgnij po suplement diety Nervomix – pastylki do ssania dla rzucających palenie, o odświeżającym miętowym smaku. Nervomix wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, łagodzi stres i  niepokój, które towarzyszą podczas rzucania palenia. Dodatkowo, suplement diety pomaga panować nad sobą, przynosząc relaks i dobre samopoczucie. Zawiera składniki takie jak: witamina C, melisa, mięta, olejek eukaliptusowy, imbir, wyciąg z korzenia kudzu. Melisa i mięta przyczyniają się do optymalnego odprężenia. Melisa pomaga łagodzić rozdrażnienie i zmniejszyć napięcie. Imbir wspomaga utrzymanie zdrowego układu oddechowego.

Nervomix dla rzucających palenie ma unikalny skład. Kompozycja naturalnych składników została specjalnie opracowana, żeby zwiększyć skuteczność w rzuceniu palenia. Co istotne, suplement diety Nervomix nie zawiera nikotyny, posiada naturalny skład.

Jeśli nawet nie chcesz rozstać się z nałogiem a czeka cię wielogodzinna podróż samolotem, pociągiem lub wybierasz się na długi seans do kina również i ty możesz sięgnąć po miętowe pastylki, które pozwolą ci spokojnie przetrwać ten czas.


Cena: sugerowana cena 28, 72 PLN (opakowanie 20 szt.)

Unikalny skład preparatu (zgłoszony do ochrony patentowej):

Kompleks kudzu (wyciąg z korzenia kudzu).

Melisa pomaga łagodzić rozdrażnienie, chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Działa uspokajająco, odprężająco, ułatwia kontrolowanie napięcia nerwowego, korzystnie działa również w przypadku problemów ze snem.

Olejek miętowy odświeża oddech.

Imbir pomaga w utrzymaniu zdrowia układu oddechowego.Linia preparatów Nervomix® jest przeznaczona dla osób, które są często narażone na sytuacje stresujące. Odczuwają rozdrażnienie, napięcie nerwowe, mają trudności w zasypianiu. W skład linii produktów Nervomix® wchodzą oprócz pastylek Nervomix dla rzucających palenie również dwa rodzaje suplementów diety – Nervomix® Sen oraz Nervomix® Control.

Komentarze (1)

hania (2014-09-10 11:10:12)
nervoblock
ja na stres stosuję nervoblock bs farmu, bardzo dobry
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar