2014-08-26

Nowinki

Jedna sukienka – wiele możliwości

Zawsze warto inwestować w klasykę. Prosta szara sukienka to idealna podstawa do stworzenia wielu stylizacji o różnorodnym charakterze. Niezobowiązująca, uniwersalna, ale stylowa. My postawiliśmy na tę z kolekcji polskiej marki Cherries.

 

 

Szara sukienka o prostej formie w zależności od pozostałej części garderoby może przybierać wiele twarzy. W połączeniu z futrem czy frędzlami nabiera rockowego i ekstrawaganckiego charakteru. Z płaszczem o prostej formie i mokasynami jest kwintesencją minimalizmu. Połączenie jej ze sportowymi butami to krzyk mody ostatnich miesięcy. W zestawieniu z kozakami, kapeluszem i klasycznym płaszczem jest jesienną propozycją dla elegantek, a w towarzystwie szpilek i bogatej biżuterii stanowi doskonałą całość na przyjęcie. Prosta forma i podstawowe barwy to pozycje, które zawsze będą w modzie!

 


 
 
 Komentarze (1)

Ja (2014-08-27 08:09:19)
????
Przepraszam bardzo, ale którą przeciętna ,polską dziewczynę stac choćby na tę sukienką??!! Jeśli to portal dla dziewczyn, pokazywanie stylizacji, których średni koszt całkowity to 5000 to ma byc jakiś żarcik??? W mojej firmie, tyle na rękę zarabiaja dyrektorzy....
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar