2014-08-25

Pielęgnacja ciała

C-WHITE - na plamy i zmarszczki

C-White nowa linia marki BANDI pomoże zwalczyć plamki i przebarwienia pozostałe po lecie. Zregeneruje skórę zniszczoną słońcem. Wygładzi zmarszczki. Wyrówna koloryt, rozjaśni i rozświetli cerę.
 


A wszystko dzięki innowacyjnej formie witaminy C - Tetraizopalmitynian askorbylu, którą zastosowano w linii. Jest to stabilna, aktywna, zdolna do przenikania w głąb skóry pochodna witaminy C, która charakteryzuje się właściwościami równymi, a niekiedy intensywniejszymi niż czysta witamina C, wysoką stabilnością oraz silniejszą penetracją.

Połączenie tak efektywnej witaminy C (Tetraizopalmitynian askorbylu) z kompleksem składników roślinnych, takich jak ekstrakt z lukrecji, morwy białej, tarczycy bajkalskiej, brzoskwini, o wysokim działaniu depigmentacyjnym jest gwarancją skuteczności preparatów C-White. 

W skład C-White wchodzą: krem na dzień SPF 20, emulsja na noc, serum do twarzy, maska oraz krem do rąk.

C-White Krem na dzień SPF 20 z witaminą C
Ochronny krem na dzień przeznaczony do pielęgnacji skóry z przebarwieniami i nierównomiernym kolorytem. Unikalna receptura preparatu wykorzystuje działanie stabilnej i doskonale przenikającej w głąb skóry witaminy C, wyselekcjonowanych kompleksów roślinnych o działaniu depigmentacyjnym oraz filtrów UV nowej generacji. Preparat hamuje nadmierną produkcję melaniny wpływając na rozjaśnianie przebarwień, ogranicza szkodliwy wpływ promieniowania ultrafioletowego, a także eliminuje wolne rodniki będące przyczyną przyspieszonego starzenia się skóry.
Cena detaliczna:  81,00 zł (50 ml)


C-White Emulsja na noc z witaminą C
Intensywny preparat o działaniu depigmentacyjnym i przeciwstarzeniowym polecany do stosowania na noc. Zawarta w emulsji stabilna forma witaminy C przyspiesza produkcję kolagenu i hamuje aktywność enzymów odpowiedzialnych za jego rozpad oraz zapobiega degradacji struktur tkankowych przez wolne rodniki. Dzięki temu procesowi skóra odzyskuje prawidłowe napięcie i elastyczność a zmarszczki ulegają spłyceniu. Zastosowana w preparacie arbutyna hamuje nadmierną syntezę barwnika skóry, wpływając na rozjaśnianie przebarwień i wyrównanie kolorytu cery.
Cena detaliczna:  79,00 zł (50 ml)


C-White Serum z witaminą C
Skoncentrowany preparat o wysokiej zawartości substancji aktywnych przeznaczony do stosowania miejscowego na skórę w celu redukcji przebarwień. Obecna w serum nowa forma witaminy C o potwierdzonej stabilności i przenikalności w głąb skóry oraz roślinny kompleks depigmentacyjny sprawiają, że przy regularnym stosowaniu plamy na skórze ulegają rozjaśnieniu i nie powracają. Produkt bezzapachowy.
Cena detaliczna:  68,00 zł (30 ml)


C-White Maska z witaminą C
Kremowa maska o wysokiej zawartości składników wybielających przeznaczona dla skór z nierównomiernym kolorytem. Preparat zapewnia kompleksową terapię w zakresie łagodzenia podrażnień, zaczerwienienia, wzmocnienia naczyń krwionośnych i rozjaśniania przebarwień. Maska wykazuje silne działanie przeciwzmarszczkowe.
Cena detaliczna:  85,00 zł (75 ml)


C-White Krem do rąk z witaminą C
Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry rąk. Ma właściwości silnie rozjaśniające przebarwienia i zapobiegające ich powstawaniu. Działa przeciwzmarszczkowo i ochronnie.
W recepturze kremu zastosowano witaminę C w najbardziej stabilnej i aktywnej postaci, umożliwiającej przenikanie jej w głąb skóry oraz arbutynę, które hamują nadmierną produkcję melaniny, eliminując powstałe pod wpływem słońca plamy i objawy przyspieszonego starzenia.
Kwas hialuronowy i passiflora zapewniają intensywne nawilżenie i dogłębną odnowę skóry.
Krem pozostawia na skórze lekki, nietłusty film o właściwościach ochronnych.
Cena detaliczna:  39,00 zł (75 ml)

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar