2014-08-18

Włosy

Oczyszczająco - odświeżająca terapia do włosów i skóry głowy Marion

Kosmetyki firmy Marion cieszą się ostatnio sporym zainteresowaniem wśród konsumentów. Ja dziś przedstawię Wam swoją opinię na temat jednego z produktów tejże właśnie marki kosmetycznej.

 
 


Terapia do włosów składa się z dwóch produktów:

1)      Mus - kosmetyk peelingujący. Zgodnie z zaleceniami producenta, mus wcierałam w wilgotne włosy (tylko zmoczone) i masowałam przez 3 minutki. Saszetka tego kosmetyku wystarczyła mi na jedno zużycie. Konsystencja musu jest żelowa. Gdy wylałam go na dłoń, w produkcie tym zauważyłam malutkie, zielone drobinki peelingujące. Masując głowę z zastosowaniem tego musu, odczułam przyjemne uczucie chłodu, a to za sprawą pochodnej mentolu, jednego ze składników kosmetyku. Moje włosy są długie i po wtarciu musu, delikatnie się plątały. Mus ma bardzo delikatny dla nosa zapach i bardziej mi się spodobał jak aromat szamponu.

2)      Szampon - jego użycie jest drugim etapem terapii. Jego konsystencja jest typowa dla tego typu produktów. Saszetka wystarczyła mi na jedno użycie. Po nałożeniu produktu na włosy, szampon dość obficie się pieni, przez co wydawało mi się jakby czupryna zwiększyła swoją objętość o dwa razy. Naprawdę, jeszcze nigdy żaden szampon, który do tej pory stosowałam nie sprawiał takiego wrażenia.

Po zastosowaniu tego duetu, moje włosy są dogłębnie oczyszczone, co da się odczuć. Pasma łatwo się rozczesują. Czupryna, co prawda po spłukaniu szamponu, nie zwiększyła swojej objętości, ale jest wyjątkowo gładka i miła w dotyku. Ta kompleksowa terapia przeznaczona jest do włosów normalnych i przetłuszczających się. Faktycznie, czupryna  na drugi dzień po zastosowaniu owego zestawu nie jest oklapnięta ani matowa. Każda z saszetek zawiera inną pojemność produktu: mus 13 ml, a szampon 10 ml. Taki duet jest dość praktyczny w podróży. Mam tylko cichą nadzieję, że firma Marion wszystkie tego typu zestawy wprowadzi do kosmetyków typu tuba.


Tekst i zdjęcia:
Magdalena Ż.

Komentarze (4)

Karola (2014-12-17 12:19:10)
..
 Idealny kosmetyk,dobrze oczyszcza włoski, dobrze się pieni. Efekt końcowy jest zadowalający, czyściutka główka, włoski swieze i pachnące.
Cela (2014-11-07 10:43:23)
dobry
Takze jestem z detoxu zadowolona, bardzo dobrze oczyszcza włoski i skore głowy. Szampon ładnie pachnie i dobrze się pieni. Włosy pozostają gładkie, sypkie i miłe w dotyku.
Tereska (2014-10-14 12:40:57)
Fajny
 Takiego kosmetyku jeszcze nie miałam,włoski po nim są odżywione i świeze. Nie uczula,nie powoduje świądu skóry głowy.Dla mnie bomba!
Franka (2014-09-12 11:00:57)
)
 Bardzo dobry kosmetyk w pielęgnacji włosów i skóry głowy. Dobrze oczyszcza i odświeza włoski z zanieczystości.Pozostawia lśniące,jest ich więcej objętościowo,ławte w rozczesaniu.Kosmetyk tani i war wypróbowania.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar