2014-08-14

Nowinki

Zoom na trend: Usta

W czasie wakacji lubimy szaleć ze swoim wizerunkiem. Minęła już moda na cyfrowe, sportowe nadruki, które lansowała Cara Delvingne. Przyszedł czas na mocne usta! I wcale nie chodzi o make-up – w modzie są usta nadrukowane na T-shirtach i akcesoriach. W internetowym sklepie Urban Gal można znaleźć propozycje doskonale wpisujące się w ten trend.


 

 
  

Ciekawe wzory i wyraźne kolory rządzą tego lata. Soczyste usta to trend lansowany na światowych wybiegach m.in. przez Saint Laurent. Teraz podbija także polskie ulice.

W internetowym sklepie Urban Gal znajdują się propozycje, które pozwolą na swobodną inspirację największymi projektantami. Rockowej zadziorności każdemu zestawieniu doda jaskrawo niebieski t-shirt ozdobiony całuśnym wzorem. Motyw, który nawiązuje do pop-artu oraz sławnego logo The Rolling Stones jest ekstrawaganckim, ale bardzo interesującym pomysłem na wyróżnienie się z tłumu. Co więcej, w sklepie można znaleźć wiele wersji kolorystycznych tego printu – od klasycznej, ostrej czerwieni po cytrynę. Urban Gal proponuje także kilka modeli całuśnych kopertówek. Będą one kropką nad i przy każdej stylizacji.


Urban Gal to sklep internetowy, który idealnie łączy najnowsze trendy z dobrą jakością i ciekawym wzorem. Ceny marki wahają się od 70 zł do 160 zł. W ofercie znajdują się t-shirty, spódnice, spodnie, a także bogaty wybór akcesoriów. Sklep Urban Gal oferuje ubrania dla osób, które chcą wyróżnić się na polskiej ulicy.
 


 Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar