2014-08-12

KSIĄŻKA

Ja anielica Katarzyna Berenika Miszczuk- audiobook- recenzja

Tagi: audiobook
„Ja anielica” Katarzyna Berenika Miszczuk- audiobook- recenzja.Na wstępie chcę zaznaczyć, że nie zapoznałam się z treścią pierwszej części powieści, której tytuł nosi „Ja diablica”, ponieważ do słuchania otrzymałam tylko wyżej wymienioną pozycję. „Ja anielica” jest drugim tomem trylogii autorki. Lektorem audiobooka jest Anna Szawiel.

Główna bohaterką książki jest Wiktoria, kobietka, która jak dla mnie jako słuchacza jest osobą bardzo niezdecydowaną z sferze uczuciowej. Beleth, który częstuje dziewczynę zielonym jabłkiem, wprawia ją w zakłopotanie. Z kolei Piotr, będący w związku z Wiktorią, dopuścił się zdrady. Zabójczo przystojny Beleth z udziałem Azazela wykorzystują moc Wiki, tylko po to by dostać się do Nieba.

Owy plan udaje się zrealizować i cała trójka pojawia się w Niebie w zaskakująco odpowiednim czasie, bowiem czarnoskrzydlaty anioł Moroni knuje plan jak zostać bogiem. W związku z tym bohaterowie zostają uwikłani w intrygi.

Najbardziej interesujący dla mnie w tym audiobooku okazał się wątek romantyczny. Zarówno Piotr jak i Beleth zawzięcie rywalizują o względy Wiktorii. Bohaterka, która stale waha się co do wyboru spośród dwóch postaci, wzbudza u mnie małą irytację.

Przyznam, że audiobook średnio mi się podobał. Jego czas trwania wynosi 12h 40 min. Z tego co się orientuję, to trzecia część trylogii zatytułowany jest „Ja potępiona”. Wiadomo, słuchając lektora, trzeba być skoncentrowanym w 100%. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń co do osoby czytającej, ale to co mnie lekko drażniło, to wrażenie jakby czas słuchania owej pozycji trwał wiecznie...

Tekst:
Magdalena Ż.

Komentarze (1)

slena1986 (2014-08-12 23:51:09)
:)
mam nadzieję, ze powieść jest dostępna równiez w formie ksiązki, bo nie lubię audiobooków, a powieścią chętnie się zapoznam:)  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar