2014-08-11

RECENZJE REDAKCJI

Błyskawiczny lifting SOS firmy Eveline

Błyskawiczny lifting SOS firmy Eveline - recenzja.


Jakiś czas temu mogłyście się zapoznać z moją opinią dotyczącą serum firmy L’biotica. Dziś mowa będzie o fantastycznym produkcie, którego producentem jest Eveline Cosmetics.

Serum, a właściwie jego zewnętrzne opakowanie zaskoczyło mnie obfitą treścią na nim zawartym. Producent bardzo szczegółowo podał wszystkie dane dotyczące owego produktu. Sam kosmetyk jest niewielkich rozmiarów (zobaczcie różnice na zdjęciach), bowiem jego pojemność wynosi 20 ml.

Serum aplikuje się przy użyciu „strzykawki”. Przyznam, że pierwszy raz spotkałam się z taką formą zastosowania kosmetyku. Aplikacja nie sprawia najmniejszego problemu, wystarczy, że z owej „strzykawki” wyciśnie się 1-2 kropelki produktu i rozprowadzi p natwarzy. Produkt bardzo szybko się wchłania w skórę. Naprawdę, po muśnięciu twarzy, natychmiast wnika on w głąb skóry. Kosmetyk nie pozostawia tłustej warstwy na buzi. Jest bezbarwny i bezzapachowy.
 


 

Osobiście serum używam maksymalnie 3 razy w tygodniu, bowiem moja cera wymaga na ten czas profilaktyki przeciwzmarszczkowej. Takie zastosowanie kosmetyku, sprawia że jest on super wydajny, pomimo niewielkiej pojemności jaką zawiera.

Działanie tegoż produktu pozytywnie mnie zaskoczyło. Skóra twarzy jest super nawilżona, zmarszczki mimiczne są praktycznie niewidoczne, a co najważniejsze serum doskonale przeciwdziała negatywnym skutkom nadmiernej ekspozycji na słońce.

Producent zaznaczył, że serum jest do wszystkich rodzajów cery. Moja jest mieszana, w związku z tym testując nowe produkty obawiam się „wysypu” niespodzianek na cerze.

Na szczęście w przypadku omawianego kosmetyku, tak się nie stało. Moja cera od razu „zaakceptowała” ten produkt.

Zdecydowanie polecam Błyskawiczny Lifting SOS firmy Eveline dla każdej z nas.

Tekst i zdjęcia:
Magdalena Ż.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar