2014-08-07

RECENZJE REDAKCJI

Ujędrniający suchy olejek do ciała Eveline Cosmetics

Ujędrniający suchy olejek do ciała - czy olejek do ciała może być suchy??"Ujędrniający suchy olejek do ciała", gdy przeczytałam to zdanie zaśmiałam się pod nosem bo jak to możliwe aby ciecz w plastikowej butelce mogłaby być sucha?  "Ciecz" jaka sama nazwa wskazuje coś płynnego i z taką właśnie rzeczą mamy do czynienia w butelce, ale gdy użyjemy dozownika i spryskamy pewną suchą (podkreślam) suchą część ciała np. dłoń, mamy na niej dość dziwaczny suchy olejek. Naprawdę nie wiem jak to możliwe i jak wam to opisać, ale ten wodny olejek na suchym ciele jest naprawdę suchy. Już nawet jak nie dla działania to właśnie dla tej intrygującej suchości warto go zakupić :)

Jak producent pisze olejek pryskamy na mokre ciało, czyli zaraz po prysznicu.

Nie wycieramy się ręcznikiem jak zawsze tylko powolutku stopniowo męczymy się aby dozownikiem spryskać całe ciało eh.... ale od czego jest móżdżek?

Ja po prostu odkręciłam dozownik i olejek lałam wprost na dłoń po czym smarowałam ciało. Olejek po kontakcie z wodą momentalnie ma konsystencję dobrze nam znanej oliwki dla dzieci przez co tak naprawdę dość topornie  wchłania się w skórę ciała.
 

 

Po 1 jesteśmy mokrzy po prysznicu i 2 jak nakładamy suchy olejek to trzeba poczekać, aż nasze ciało wyschnie z wody i dodatkowo, aż olejek się wchłonie co trwa dużo czasu, a więc wypada wtedy trochę na golaska po domu pochodzić:)

Zapach jest perfumowany przez co mi nie odpowiada, plusem jest to, że szybko się z ciała  ulatnia.
Po stosowaniu kosmetyku zauważyłam, że skóra ciała jest po prostu gładka, miękka i nawilżona, ale żadnego ujędrnienia i innych dodatkowych działań olejku nie zauważyłam.

Może to też być przyczyną małej wydajności, olejku ale nie ma co ukrywać, aby ujędrnić ciało i pozbyć się cellulitu potrzeba więcej niż sam olejek.

Na rynku mamy wiele nawilżający kosmetyków, ale ten warto zakupić, aby przekonać się jaki to jest suchy olejek.

Ps. Przepraszam za brak składu, ale gdzieś mi się zapodział :P

Pisała;
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/

 

Komentarze (1)

minta (2014-08-20 21:43:43)
ja go lubię
 ten olejek przy dłuższym stosowaniu bardzo fajnie nawilża skórę, mi pomógł z suchą skórą na nogach. jeśli chodzi o wchłanianie, to zdecydowanie lepiej odczekac 15 minut i pochodzić na golaska ;) ogólnie dla mnie bardzo fajny kosmetyk!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar