2014-08-06

Biżuteria

Plażowy must have!

Grzejąc  się w promieniach letniego słońca, słuchając szumu morskich fal i podziwiając  podniebne popisy mew latających tuż nad horyzontem nie zapomnij o odpowiedniej stylizacji! Piękne, eleganckie, zmysłowe… po prostu kobiece. Bransoletki i gronka Venis idelanie komponują się ze strojem kąpielowym, pareo i zwiewną, lekką sukienką czy przepaską.  Urocze gronka ozdobią dowolny element Twojego stroju, możesz je doczepić do stroju kąpielowego, użyć jako ozdoba gumki do włosów, naszyjnik czy breloczek.1. W turkusach, i pastelach, czyli kompozycja Venis morskiej królewny. To zestaw niezwykle pasujący dla brunetek.

 


2. Dziewczęco, radośnie i uroczo, to  kompozycja Venis z różem, fioletem, bielą, która podkreśli słodki smak wakacji. Szczególnie efektownie będą w niej wyglądały blondynki.
 


 


3. Tajemnicze, kuszące, w kolorach zachodzącego słońca to uniwersalny zestaw Venis, który sprawdzi się zarówno podczas plażowania jak i wieczornych spacerów. Piękne, ciepłe barwy szczególnie pasują szatynkom i paniom o rudych włosach.
 

Komentarze (2)

Fringilla (2014-10-29 11:42:08)
kolory
Dla mnie to doskonała inspiracja. Uwielbiam robić bransoletki! Robię je i robię, a potem rozdaję, bo sama nie noszę :-) Większą mam radość z robienia i dawania ich!
agus22 (2014-10-23 12:12:02)
:)
Świetne kolory, takie żywe i wesołe, aż chce się je mieć!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar