2014-07-27

RECENZJE REDAKCJI

Wygładzający olejek podkreślający opaleniznę firmy Soraya

Wygładzający olejek podkreślający opaleniznę firmy Soraya - recenzja.
Wygładzający olejek podkreślający opaleniznę firmy Soraya, to kosmetyk, który znalazł się w mojej tegorocznej wakacyjnej kosmetyczce. 

Produkt zamknięty jest w plastikowe opakowanie, a jego pojemność wynosi 150 ml. Olejek jest w sprayu, więc aplikacja nie sprawia najmniejszego problemu. Osobiście bardzo lubię produkty w takiej formie. Kosmetyk jest bezbarwny.
 

 

Zapach kosmetyku jest bardzo przyjemny dla nosa, bowiem wyczuwam w nim aromat kokosowy. Zapach na ciele utrzymuje się mniej więcej 4-5 godzin.

Olejek sam w sobie jest tłusty, więc po spryskaniu go na skórę nie wchłania się od razu, trzeba go dodatkowo rozprowadzić po skórze. Na samo wchłonięcie trzeba poczekać około 10 minut. Niestety olejek na długo pozostawia uczucie lepkości na ciele. Zaletą kosmetyku jest intensywne i długotrwałe nawilżenie skóry. Kosmetyk nie powoduje podrażnienia czy uczulenia.

Olejek mogę pochwalić także za jego wydajność. Wiadomo, nie wystarcza on na tyle, co typowy balsam, ale na kilkanaście aplikacji po wakacyjnych kąpielach słonecznych.

Wygładzający olejek znajdziesz na każdej drogeryjnej półce.


Tekst i zdjęcia:
Magdalena Ż.

Komentarze (1)

Jolka (2014-07-29 19:52:34)
Mają bardzo dobre kosmetyki do opalania
 Znam i bardzo lubię. Do opalania też używam balsamów tej Firmy. Od dwóch sezonów niezmiennie :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar