2014-07-24

ROZRYWKA

Spektakularny Hercules w sieci kin Helios

Tagi: film
Już od najbliższego piątku, 25 lipca na ekranach ogólnopolskiej sieci kin Helios zagości „Hercules” - wielkie widowisko przygodowe, porównywane do słynnych „300”! Zapraszamy na premierowe pokazy najnowszego filmu akcji, z którym widzowie przeniosą się do czasów mitycznych!

 

 


Film opowiada historię udręczonego półboga – Herkulesa, który błąka się po świecie. Syn potężnego Zeusa przez całe życie nie zaznał nic prócz cierpienia. Po wykonaniu dwunastu legendarnych prac i utracie rodziny, poświęca się krwawym bitewnym zmaganiom…

Doświadczony reżyser i producent Brett Ratner zaproponował nowe odczytanie mitu, zainspirowane słynnym komiksem. Zdaniem twórców nowy Herkules to heros o boskich mocach, ale ludzkim sercu, przeżywający wahania i dylematy. Swe legendarne dokonania dyskontuje, stając na czele grupy wędrownych wojowników. Ma szansę zakończyć krwawą wojnę domową w Tracji, lecz jego przeciwnicy są potężni, bezwzględni i podstępni…

Przy okazji pierwszych seansów zapraszamy do udziału w konkursie, w którym wygrać można podwójne zaproszenia na pokazy w dowolnie wybranym kinie sieci Helios! Zapraszamy do śledzenia najświeższych informacji pod adresem: www.facebook.com/HeliosPolska.

Zobacz jak udręczona dusza półboga błąka się po świecie i poznaj ziemię sprzed tysięcy lat! Zapraszamy na pokazy do kin sieci Helios w całej Polsce, już od 25 lipca 2014! Terminy seansów oraz szczegółowe informacje na temat repertuaru dostępne są na stronie www.helios.pl.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar