2014-07-22

Włosy

Diamenty od BaByliss

Najlepszy przyjaciel kobiety – diament. Luksusowy, niezwykle twardy, trwały, odporny na zarysowania, świetnie przewodzi ciepło - takie są też nowe prostownice BaByliss, których płytki grzejne pokryto diamentową powłoką. Ich sile ulegną nawet najbardziej niesforne włosy.

 

 


Diamentową rodzinę BaByliss tworzą 4 prostownice, każda z nich oferuje szeroki zakres regulacji temperatury i bardzo wygodną funkcję WET & DRY. Przedstawiamy Państwu model ST330E, który nie tylko prostuje ale też pięknie podkręca włosy.

Prostownica BaByliss ST330E, 2 w 1 prostowanie i kręcenie

WET & DRY. Tą prostownicą można prostować włosy suche lub wilgotne – bardzo praktyczne rozwiązanie!

DIAMOND CERAMIC. To odporna na zarysowania, świetnie przewodząca ciepło i niezwykle gładka powłoka, którą pokryto płytki grzejne tej prostownicy. Zapewnia świetny poślizg włosów, szybkie i zarazem bezpieczne prostowanie włosów.

SZEROKA REGULACJA TEMPERATURY, od 140 aż do 235°C! Dopasowuje się do każdego rodzaju włosów.

INTENSIVE lub PROTECT. To przyciski, które ułatwią wybór temperatury pracy. Protect chroni włosy, a Intensive sprawia, że prostujemy je z prędkością światła!

Aż 235°C: tak wysoka temperatura pracy zapewnia idealnie proste włosy już po pierwszym przeciągnięciu

iCurl – płytki tej prostownicy mają zaokrąglony kształt i są wywinięte na zewnątrz, aż do połowy budowy. Dzięki temu rozwiązaniu świetnie podkręcają włosy! Przy odrobinie wprawy, można tej prostownicy używać zamiast lokówki!

Lekka, kompaktowa, zmieści się w większej kosmetyczce, świetna na czas podróży.

Nowe, diamentowe prostownice BaByliss.
Każda z nich zapewnia super szybkie i bezpieczne prostowanie włosów, szeroką regulację temperatury od 140 aż do 235 °C, a także bardzo praktyczną funkcję WET & DRY. Rodzina diamentowych prostownic BaByliss będzie się na pewno rozrastać – i o nowe modele i o nowe, innowacyjne funkcje.
BaByliss SLIM 22 mm PROTECT, do krótkich i średniej długości włosów
BaByliss SLIM 28 mm INTENSE PROTECT, do długich i średniej długości włosów
BaByliss, 2 W 1, INTENSE PROTECT, prostowanie i kręcenie
 
 


 

Komentarze (3)

Barbara (2014-08-12 12:52:36)
konkurs
W taki dzień jak dziś, czyli pochmurny i deszczowy, wystarczy spojrzeć na moje włosy, żeby zobaczyć jak bardzo potrzebuję nowej diamentowej prostownicy BaByliss. Moje włosy są niesforne przy prostowaniu, a odrobina wilgoci sprawia, że puszą się i kręcą. Zaletą nowej diamentowej prostownicy jest to, że można nią prostować zarówno mokre jak i suche włosy co byłoby dla mnie świetnym udogodnieniem, bo mój szybki tryb życia sprawia, że fryzurę robię niemal zawsze w pośpiechu. Lekkość i kompaktowość diamentowej prostownicy BaByliss to ogromny plus dzięki, któremu mogłabym ją zabierać ze sobą do pracy i podprostować sobie grzywkę, gdy skręci mi się przez jesienną aurę. Nowa diamentowa prostownica BaByliss jest wprost stworzona dla mnie.
madzia912 (2014-08-12 11:49:50)
Konkurs
Włosy są szczególnym atutem kobiety. Dobrze zadbane włosy dodają niesamowitego uroku. Codzienna pielęgnacja jest naprawdę bardzo ważna. Ja staram się jak najlepiej dbać o moje włosy oraz uwielbiam robić nowe fryzury , dzięki czemu mogę czuć się trakcyjnie i pięknie. Dzięki diamentowej prostownicy BaByliss będę mogła stworzyć nowe, oryginalne fryzury, nie niszcząc przy tym włosów. Wygranie prostownicy sprawiłoby, iż czułabym radość oraz szczęście .
inga45 (2014-08-07 01:36:08)
konkurs
 Diamenty to najlepsi przyjaciele dziewczyny - śpiewała Marilyn Monroe wiele lat temu, Oddając pokłony, uwielbienie najwspanialszemu, pożądanemu cacku szlachetnemu,  Jestem w pełni przekonana, że gdyby Norma Jeane Mortenson nadal wśród nas była,  Diamentową rodzinę prostownic BaByliss do najlepszych przyjaciół wnet by zaliczyła, Ja ze swej strony mogę jedynie podpisać się pod  wielkiej gwiazdy sczerymi wyznaniami, I zapewnić, że bardzo mocno pragnę by prostownica BaByliss już wkrótce była z nami, By swymi udogodnieniami z łatwością, uporała się z moimi i córki niesfornymi włosami, Jedna z nas ma włosy długie, druga zaś jak dotąd posiada fryzurkę średniej długości, Więc wygranie prostownicy BaByliss byłoby powodem podwójnej wdzięczności i radości.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar