2014-07-17

Trwające

Blogosfera portalu udziewczyn.pl

Tagi: blog
Moje Drogie,


obiecaliśmy nowe niespodzianki i jak wiecie już są. Blogosfera udziewczyn.pl to miejsce, które będziemy tworzyć dla Was i z Wami. Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy miejsce wyjątkowe, w którym będzie się dużo działo, w którym będziemy  prezentować mnóstwo recenzji, stylizacji, na którym będzie mnóstwo różnorodnej tematyki,  oraz oczywiście konkursy. Nowy blog udziewczyn.pl serdecznie zaprasza do nadsyłania prac, bo z nami warto tworzyć rzeczy nowe i z pewnością ciekawe. Zapraszamy wszystkie osoby chętne do współpracy.
 


 


Oficjalnie ogłaszamy nabór do Blogosfery portalu udziewczyn.plZapraszamy do współpracy z naszym portalem. Co możemy zaoferować? Kosmetyki do testów, wejściówki na imprezy modowe, przedpremierowe, kosmetyczne ... i wiele, wiele atrakcji. Z nami warto być i pracować, nie tylko dla własnej satysfakcji, ale dla korzyści, które z tego będą płynęły. Dla najlepszych przewidziane nagrody.


Co trzeba zrobić, by być zakwalifikowanym do naszego naboru?


Na maila Agnieszka@udziewczyn.pl należy przysłać krótki opis zainteresowań, parę słów o sobie i swoje zdjęcie, bądź jedną własną stylizację z krótkim opisem, oraz zgodę na publikację (wszystkie zgłoszenia zamieścimy na portalu oraz blogu). Każdy ma równe szanse, więc nie wahajcie się i zapraszamy do zgłaszania się.


Stwórzcie razem z nami blogosferę udziewczyn.pl
miejsce wyjątkowe i przyjazne wszystkim, którzy interesują się modą, kosmetyką i wszystkim co dotyczy kobiet i nie tylko.

Warunki współpracy będą ustalane indywidualnie. Każda osoba, która zostanie zakwalifikowana będzie musiała podpisać stosowne oświadczenie oraz oczywiście rzetelnie wywiązywać się ze swoich obowiązków, a ciężka praca z pewnością zostanie nagrodzona. Drogie dziewczyny musicie mieć na względzie również to, że wszelkie recenzje, artykuły itp.,  które będziecie pisać dla naszej blogosfery, muszą być pisane wyłącznie dla nas i nie zamieszczane nigdzie indziej, w ten sposób razem stworzymy miejsce, jakiego nie ma nigdzie indziej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


 

Komentarze (7)

Aneta Paluch (2015-02-09 11:05:59)
;)
 Powodzenia wszystkim ;)
Kejti92 (2014-11-19 10:18:02)
:)
To już zapewne nie aktualne ??
Kinga (2014-09-06 09:08:20)
:)
Wysłane :) Może się uda :)
Ciekawska Magdalena (2014-07-26 12:34:37)
:)
powodzenia dziewczeta ;D
dorka (2014-07-22 00:17:04)
konkurs
dziękuję za odpowiedz. pozdrawiam!
Redakcja (2014-07-21 23:50:01)
odp. dla dorka
Wyniki będą podawane na bieżąco i niektóre osoby zostaną zakwalifikowane już w pierwszej turze, a później jeszcze ponownie rozpatrzymy pozostałe zgłoszenia i wybierzemy jeszcze osoby, więc proszę się nie martwić jeśli ktoś nie zobaczy od razu swojego nazwiska :)
dorka (2014-07-21 20:25:16)
data
a kiedy będą wyniki?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar