2014-07-16

Kolekcje ubrań

Wakacje Sport Delux

Sportowy szyk stał się prawdziwym hitem letniego sezonu. W wakacyjnej kolekcji MOODO  to jeden z kluczowych trendów kolekcji.
 


 


Wakacyjny klimat nastraja letnio, zachęca do wypoczynku i relaksu. W upalne dni warto zatem czuć się komfortowo i wygodnie. Letni luz można połączyć z dziewczęcymi formami i tkaninami. W odpowiedzi na najbardziej gorący trend sezonu MOODO przygotowało specjalną kolekcję SPORT DELUXE.

Obok sportowych form t-shirtów czy szortów znalazły się w niej również rozkloszowane spódnice czy satynowe bluzki to propozycje dla tych, którzy niekoniecznie dobrze czują się w dresie. Dla nich marka przygotowała proste, sportowe kroje, ale w kobiecym wydaniu. W kolekcji znajdziemy również bluzy z błyszczącymi kamieniami czy ażurowymi wstawkami oraz motywy siatki w bluzkach i t-shirtach. Szczególnie efektowne są połączenia tkanin o różnej przeźroczystości. Nowością są kurtki ,,bomberki” z błyszczącej tkaniny, egzotyczne nadruki czy spodnie typu ,,dogger”. Sportowy charakter kolekcji podkreśla nie tylko sportowa kolorystyka sięgająca odcieni soczystej czerwieni, po żółcie, zielenie i kobalty ale i nadruki, duże litery i cyfry w stylu college.

Wygoda i ogromny wybór możliwych rozwiązań SPORT DELUXE w sezonie lato 2014 zachwyca.
MOODO zaprasza do swoich salonów.

www.moodo.pl

 


Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar