2014-07-16

RECENZJE REDAKCJI

KREM OCHRONNY SUN CARE firmy Floslek

Lato w pełni, a wraz nim upragnione ciepłe dni. W tym czasie nie możemy zapominać o kosmetykach z odpowiednim SPF, które skutecznie i bezpiecznie będą chronić naszą skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Spośród szerokiej gamy produktów do opalania, ostatnio miałam okazję przetestować KREM OCHRONNY SUN CARE firmy Floslek. Kosmetyk posiada wysoki faktor, mianowicie SPF 30. Produkt jest wodoodporny.
 

 


Krem zalecany jest do stosowania na całe ciało. Niestety jego zawartość nie wystarcza na długo, bowiem pojemność kosmetyku wynosi tylko 100 ml. Opakowanie produktu jest estetyczne i praktyczne, idealne do wakacyjnej kosmetyczki. Krem zamknięty jest w tubę.

Charakterystyczny jest zapach kosmetyku. Nie jest mdły, czy nieprzyjemny, ale specyficzny, bowiem przypomina mi on zapach damskiej pianki do golenia. Na skórze nie utrzymuje się długo i nie czuć go aż tak bardzo, jak inne tego typu kosmetyki.

Krem ma tłustą konsystencję. Aby całkowicie wchłonął się w skórę, trzeba go porządnie rozprowadzić po ciele, aż do momentu zniknięcia białej powłoki. Najistotniejsze, że nie pozostawia uczucia lepkości na skórze.

 


 

Przechodząc do działania kremu, osobiście muszę go pochwalić. Kosmetyk sprawdził się u mnie znakomicie. Moja skóra chroniona przez ten krem jest ładnie opalona, a co najważniejsze nie ma na niej żadnych przebarwień posłonecznych!!! Dodatkową zaletą produktu jest to, że fajnie nawilża skórę.

Krem ochronny do opalania Floslek, polecam wszystkim, zarówno osobom aktywnie spędzającym wakacje, czy przebywającym na plaży. Kosmetyk dzięki swoim właściwościom skutecznie chroni skórę przed poparzeniami oraz przebarwieniami słonecznymi.


Tekst i zdjęcia:
Magdalena Ż.

Komentarze (1)

lejla (2015-05-26 14:18:45)
słonko
 miałam go kiedyś :) świetnie się wchłania i naprawdę dobrze chroni!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar