2014-07-11

Diety

Pierwsze wielozbożowe chipsy sunbites

* To świetny pomysł na i lekką przekąskę dla dynamicznej kobiety
* Małgosia Socha podjada je między posiłkami – spróbuj ich i Ty! 


Kolejny szalony dzień, tysiące spraw na głowie, telefon nie milknie nawet na minutę, a Ty czujesz, że nie wytrzymasz już ani chwili dłużej bez małej przekąski. Właśnie w takich momentach Małgorzata Socha sięga po nowość od Sunbites – pyszne wielozbożowe chipsy o smaku Wiosennej Cebulki lub Słonecznej Papryki. Świetnie sprawdzają się jako lekka przekąska między posiłkami i sprawiają, że gwiazda czuje się pełna entuzjazmu do dalszego działania.

Pierwsze wielozbożowe chipsy Sunbites dla dynamicznej kobiety
Pyszne i chrupiące wielozbożowe chipsy Sunbites to idealna przekąska dla nowoczesnej i dynamicznej kobiety, która czasem potrzebuje zjeść coś pomiędzy posiłkami, aby móc stawić czoła wyzwaniom zabieganego dnia. To unikalny produkt na rynku, gdyż chipsy są produkowane ze zbóż – są więc źródłem cennego błonnika. Ich niepowtarzalny smak płynie natomiast z aromatycznych przypraw.

2x2 – dwa smaki w dwóch rozmiarach

Nowe wyjątkowe Chipsy Sunbites o smaku Wiosennej Cebulki lub Słonecznej Papryki zostały zapakowane w kolorowe, kobiece opakowania o wadze 60 i 110 g. Mniejsze opakowanie łatwo zmieści się do Twojej torebki. Sugerowana cena detaliczna chipsów Sunbites to 3,29 zł za opakowanie 60 g.

Spot promujący wielozbożowe chipsy jest dostępny na kanale marki na YouTube (www.youtube.com/channel/UC3SfSMcBlO3Vak8uM4VA5fA).

Małgosia Socha pokochała pyszne i lekkie chipsy Sunbites, ponieważ …
„Podobnie jak wiele współczesnych kobiet pracuję na kilku etatach. Jestem mamą, żoną, aktorką, modelką, szefem kuchni, a nawet psychologiem. Ciągłe życie w ruchu sprawia, że zdarza mi się podjadać między posiłkami. Wielozbożowe chipsy Sunbites to mój pomysł na lekką i pyszną przekąskę podczas zabieganego dnia. Z przyjemnością sięgam po nie, aby naładować akumulatory. Ich siła tkwi w zbożach, dzięki czemu są źródłem cennego błonnika, oraz aromatycznych przyprawach, które nadają im wyrazisty smak” – powiedziała Małgorzata Socha.

Wielozbożowe paluszki Sunbites
Rodzina Sunbites powiększa się również o wielozbożowe paluszki, które świetnie sprawdzą się jako lekka przekąska podczas spotkań z przyjaciółmi, spaceru z dzieckiem czy rodzinnego pikniku. Są one dostępne w opakowaniach o wadze 70 i 300 g. Sugerowana cena detaliczna paluszków Sunbites to 1,29 zł za opakowanie 70 g.Dzień z życia Małgorzaty Sochy
Czwartek, 3 lipca 2014 r.

6.30 Wybudzam się z głębokiego snu i zrywam na równe nogi – przede mną kolejny zabiegany dzień. Najpierw jogging. Szkoda byłoby nie skorzystać z takiej ładnej pogody. Wreszcie robi się cieplej… :)

7.00 Jogging to czas tylko dla mnie – mogę zaplanować cały dzień. Przed południem zaczynają się ostatnie próby do spektaklu w teatrze, wcześniej muszę porozmawiać z reżyserem. Potem przydałoby się wyskoczyć na zakupy… Spędzę dziś sporo czasu w biegu, a jeszcze chciałabym znaleźć chwilę dla rodziny.

7.30 Pora wracać do domu – chwila na poranną toaletę, śniadanie i biegnę do teatru.

9.00 Spotkanie z reżyserem – nowe projekty zapowiadają się naprawdę ciekawie. Uwielbiam wyzwania!

9.50 Spotkanie trochę się przeciągnęło, nie zdąże już zjeść porządnego drugiego śniadania, ale na szczęście mam ze sobą wielozbożowe chipsy Sunbites na wypadek, gdybym zgłodniała na próbie.

10.00 Próbę rozpoczynamy punktualnie, pełne skupienie, w końcu dziś wieczorem spektakl. Wszystko musi być idealnie zgrane, więc powtarzamy niektóre sceny wiele razy. Jesteśmy coraz bardziej zmęczeni, ale humor nam dopisuje. Na przykład kolega z zespołu ukradkiem podjada MOJE pyszne Sunbites i z pełną buzią usiłuje zagrać amanta! Trudno jest w takiej sytuacji zachować powagę :) Już prawie kończymy…

14.00 Wracam na chwilkę do domu. Zakupy zrobię tylko w pobliskim sklepiku, szkoda mi trochę czasu, w końcu niedługo muszę znowu wracać do teatru.

16.30 Pora się zbierać. Przede mną długi wieczór – najpierw przygotowania (fryzjer, charakteryzacja, kostium), potem dopinanie ostatnich szczegółów i o 19.30 rozpoczynamy spektakl.

19.00 Widzowie zaczynają się pomału schodzić. Przyznaję, że zawsze przed występem na scenie jestem troszkę zdenerwowana, ale bezpośredni kontakt z widownią jest tym, co kocham.

22.00 Publiczność była fantastyczna, świetnie się bawiliśmy :) Pora wracać do domu. To był bardzo intensywny dzień. Jutro też będzie podobnie, ale na szczęście potem jest weekend…

Komentarze (4)

anita (2014-10-01 15:29:34)
jabłko zawsze lepsze
Żadne chipsy nie są zdrowe, zwłaszcza ze wzmacniaczami samku i sztucznymi dodatkami, lepiej zjeść jabłko
Magda (2014-07-25 12:29:39)
ech
Dobry skład, póki nie pojawiają się wzmacniacze smaku! na prawdę są aż tak potrzebne, naturalne przyprawy mają za mało smaku?! Chemia, wszędzie chemia
Dorota (2014-07-20 10:26:58)
:)
jestem ciekawa jak smakują :)
slena1986 (2014-07-13 23:15:44)
:)
 Wreszcie będę mogła zajadać się zdrowymi chipsami:)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar